פטין מולא
פטין מולא צילום: Noam Revkin Fenton/Flash90

מפלגת הליכוד שנלחמת לילות כימים בקואליציה של ממשלת בנט תקפה אתמול (ג') בחשבון הטוויטר הרשמי של המפלגה מספר חברי כנסת מטעמה, ביניהם יולי אדלשטיין, אבי דיכטר, קרן ברק ופטין מולא, מאחר וביצעו לכאורה קיזוזים בהצבעות בכנסת עם מקביליהם מיש עתיד וכחול לבן או נעדרו מההצבעות במליאה.

חבר הכנסת פטין מולא (הליכוד) שוחח עם גולן יוכפז וענת דוידוב ב־103fm והגיב לדברים: "זה פייק ניוז, הייתי בכנסת עשרים ארבע שעות ונלחמתי בכל החוקים. לא יעלה על הדעת לבוא ולהכפיש את שמו של זה שנלחם בממשלה המסוכנת הזו. לא נעדרתי מהכנסת, יש דו"ח שאומר כמה שעות הייתי בכנסת ונלחמתי קשות. השתתפתי בכל ההצבעות".

עוד הוסיף מולא: "זה לא נכון מה שמפרסמים, זו עלילת דם. אני לא צריך להתייחס לכל אחד שמעלה כל מיני הודעות, שיחפשו את החברים שלהם. באתי לשרת את עם ישראל, ומי שרוצה לפגוע ימשיך לפגוע, אני לא מתרגש מזה".

על תופעת העריקים אמר ח"כ מולא: "נולדתי בליכוד ואמות שם, יש לי עקרונות וחונכתי על יושר ונאמנות. לא היה ניסיון לגרום לי לערוק ולא אתן לזה יד, אני לא עריק כמו העריקים של הליכוד. אף אחד לא דיבר איתי, אני איש ליכוד. הליכוד תמשיך להילחם בממשלת השמאל, אני מאמין שהממשלה הזאת תחלוף מהעולם".

בסוף דבריו, הכחיש מולא מכל וכל ידיעה שפורסמה בעבר באשר לפגישה שערך עם מחמוד עבאס, נשיא הרשות הפלסטינית: "לא ישבתי עם מחמוד עבאס ולא אשב עם אנשים שרוצחים יהודים. לא היה ולא נברא, ונתניהו לא נזף בי על כך. אני מכחיש את כל הטענות הללו, זה לא קרה וגם לא יקרה".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו