אביתר
אביתר צילום: אלישיב רקובסקי/TPS

ברוך השם אתם קבוצה לא קטנה של משפחות ופעילים, עם ילדים, תינוקות, וצרכים פרטיים ומשפחתיים כמו לכולנו.

הקיץ בישראל חם, במיוחד השנה, האויבים שלנו מביתא איימו והציקו בכל דרך שהצבא אפשר להם, ואתם הצלחתם לעלות לקרקע, להיאחז בה, לבנות בה בצורה מדהימה, ולהזמין את כל עם ישראל להנות ולהשתתף בשמחת המצווה הזו. כל הכבוד!

תודה לכם, שלמרות שכמו כולנו, אתם בני מלכים, מסרתם את הנפש והסכמתם להיכנס לגור עם המשפחות באתר בניה. (שנבנה ע"י מתנדבים, אהובים, אבל מתנדבים...) ובאמת ובתמים לגור באביתר, לעשות כביסות ומקלחות ובישולים ולימודים ותפילות ועבודה ולהתמיד בפיתוח ובניית המקום ובעצם- לתת למקום חיים, מהחיים שלכם. ברצון, עם כל הלב, לקיים בחום ובאבק "כי רצו עבדיך את אבניה ואת עפרה יחוננו".

תודה שלא התייאשתם מהאיום להרס, החלטתם לנסות בכח, עם הלב והכסף והראש והידיים, וכל זה בתוך הסיכון הידוע שכל העמל והמאמץ יהרס באכזריות ובאלימות קשה מול עיניכם.

לא היו חסרים מי שאמרו לכם ואולי עדיין אומרים, שהכל עומד להישבר ולהיהרס ולהיזנח, בין אם הם שרים או חברים ומשפחה או אויבים ומוסרים, בין אם מדאגה כנה, ובין אם מעוינות, מעקרונות משונים ועוד. האיום להרס תמיד היה. ואתם העזתם בכל זאת לקום ולעשות עם מה שיש לכם, לשם מצוות ישוב ארץ ישראל. למען קוממיות עם ישראל בארצו.

יהיו תמיד מי שינסו להקטין את הכל לאינטרסים , ויהיו גם מי שגידו שאתם פושעים ועבריינים, שלא תמצאו חן בעיניהם.

ואתם עומדים מול זה ופשוט ממשיכים לעשות הכל כנגד כל אלה, האמת היא שעם ישראל מודה לכם מכל הלב, באומץ שלכם, בגבורתכם, בחוכמתכם, בשיתוף הפעולה שלכם עם כל מי שהיה מוכן לסייע, הצלחתם להחזיר את עם ישראל למצוות ישוב ארץ ישראל, להפוך את התנועה הרוחנית והפוליטית ההרסנית שניתקה אותנו מחבלי ארץ אהובה, וחס וחלילה השאירה אותנו להסתאב, ואת ארצנו להיות שממה, שצרינו וצוררינו באים עליה.

מתחוללת מלחמה של ממש על דמותו של הישוב היהודי בארץ ישראל, על דמותה של מדינת ישראל, על ארץ ישראל ותורת ישראל, ואתם הצלחתם לקומם אותנו לחזית שבה הצלחנו לשוב ולהביע שארץ ישראל לעם ישראל. שאהבתנו לארץ ישראל עודנה בוערת וקיימת, שעוד יש תקווה לחונן את כל כולה, לגאולה אמיתית.

המערכה הרחבה כל כך וודאי לא הסתיימה, והקרב הזה הוא לא היחיד, והוא גם לא בחזית היחידה. אבל הרוח שהצלחתם לבטא בו, רעננה, מנחמת ומשמחת כל כך, הייתה לנו חסרה מאוד, היינו צמאים אליה אחרי תענית ארוכה מדי, תודה! החזרתם לעם ישראל את הצבע ללחיים! תבורכו!

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו