רעות רוט
רעות רוט צילום: ללא

כמידי יום רביעי נארח הערב את מיטב המרצים והמאמנים לאימון השבועי, והערב רעות רוט - מאמנת אישית לחתונה - בתרגול מיוחד על הסיבה שבגללה פעמים רבות אנו חגים במעגל הדייטים שוב ושוב ומתקשים להחליט, ועל אחד הכלים שיעזרו לנו לפרוץ קדימה ולבנות זוגיות יציבה וקרובה, כזו שנהיה לגמרי שלמים ומאושרים איתה.

"אני רוצה לעמוד קודם כל על הנקודה שבה מהניסיון שלי בפרויקט וגם כמאמנת אישית, הרבה רווקים ורווקות 'נתקעים' בקשר", מציינת רוט.

"רק לא מזמן הייתה אצלי אחת הבחורות שאני מלווה, בחורה שנמצאת בקשר שהתחיל ממש מצוין, אבל משום מה הוא לא מתפתח ולא 'מעמיק' כפי שהיא הגדירה, ואני חושבת שיש המון רווקים ורווקות שנמצאים בנקודה הזו בקשר, שבה הם ממש מתלבטים ואפילו חסרי אונים, מול העובדה שמצד אחד הקשר נראה להם מצוין, ומצד שני הוא 'רק' מצוין ולא מספיק 'עמוק' והם לא מרגישים 'שזה זה'. הסיבה לכך היא עצם התפיסה ועצם הגישה שאיתה אנחנו באים לקשר, ואני אסביר", אומרת רוט.

"אנחנו חיים היום בעולם מאוד מתקדם, מאוד גלובלי, מלא במוצרים חדשים, גאדג'טים, טכנולוגיות, וישנה תחרות גדולה על ליבו של הלקוח, כל ענקית טכנולוגיה מייצרת עבורנו חדשים לבקרים המצאות טכנולוגיות כאלו ואחרים, רק שיהיה לנו הכי נח והכי נגיש, טלפון הכי מתקדם, רכב הכי משוכלל, וכן הלאה והלאה.

"מטבע הדברים אנחנו כבר מורגלים כל הזמן לערוך השוואות בין המוצרים שאנחנו רוצים לרכוש, אנחנו לא ניסגר על מוצר או על מותג מסויים - לפני שקיבלנו את התחושה שזה הטוב ביותר שנקבל, אם נדמה לנו שהמתחרה מציג חווייה טובה יותר, אנחנו נחקור, נשאל ונוודא מה הטוב ביותר שאנחנו יכולים להשיג.
"מכאן ההקבלה שלנו לעולם הדייטינג והזוגיות הוא קצר" מציינת רעות, "אנחנו חיים בתודעה הזו של ההשוואות, ודפוס הפעולה הבסיסי שלנו תמיד ינחה אותנו 'להסס' ולהמתין, כי בסך הכל זה קשר טוב, אבל יבוא טוב ממנו?

"אז מה", אתם שואלים, "להתפשר? לוותר על ההתאמה בקשר? והתשובה היא ממש לא. יש משפט חזק שאמר טוני רובינס: "אנחנו מבזבזים זמן בחיפוש אחר המאהב המושלם במקום. ליצור את האהבה המושלמת".

"חשוב שנבין שקשר זוגי אוהב הוא יצירה. יצירה שנבנית ע"י שני הצדדים. זוגיות טובה לא נופלת מהשמיים, בטח לא עם אורות וברקים".

רוט מסכמת, "זוגיות היא יצירה מדהימה שיכולה לבא רק כתוצאה של הרבה רצון, עשייה, והתנהלות נכונה.
ובצורה הזו היצירה משתבחת עם השנים".

הערב ייערך האימון השבועי לחברי פרויקט 252 עם רעות רוט - מאמנת לחתונה. עדיין לא בפרויקט?

מצטרפים עכשיו ומתחילים ללמוד זוגיות >>

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו