אריה דרעי
אריה דרעי צילום: Yonatan Sindel/Flash90

לאחר שנים כשר בממשלה מתרגל יו"ר ש"ס ח"כ אריה דרעי לעבודת הכנסת ומספר כי הוא מתמקד בהפלת הממשלה.

״לי באופן אישי ירד אבן מהלב, יש לי מפלגה גדולה לנהל אותה, מפלגה עם מאות נציגים בכל הארץ, ובכלל גיליתי מקרוב את העבודה בכנסת", אמר בראיון לגל"צ.

לדבריו, הממשלה הנוכחית לא תחזיק מעמד. "התחושה שהממשלה הזאת לא תחזיק, זה לא רק אשלייה של נתניהו, ראיתם מה אמר אתמול מוסי רז על בנט ועל הממשלה. הממשלה הזו מתבררת כסכנה גדולה לעם היהודי. החובה שלי גם לבוחר וגם לעם ישראל, זה להפיל את הממשלה הזאת כמה שיותר מהר, רק בזה נתמקד״.

״גוש הימין הוא גוש חזק שמחזיק מעל שנתיים. אנחנו צריכים להמשיך ללכת יחד עד הסוף, אף אחד לא יכול לעשות דין לעצמו. אני לא איש שמאיים, אבל גפני צודק במה שפורסם ברשת ב׳, אם הולכים יחד, כולם הולכים יחד עד הסוף. לא נחלק מתנות לקואליציה ונעזור להם מתי שהם תקועים, נתמקד רק בלהפיל אותם״.

בהמשך התייחס לסגירתו האפשרית של גל"צ. ״אני מקווה שזה לא ראיון פרידה ממכם, שמעתי אתמול שרוצים לסגור אותכם, כנראה בגלל שיעקב ברדוגו משדר אצלכם. מה קרה? לא נוח להם שיש מישהו אחד שמעביר ביקורת, הרי איזנו את התחנה, יש את רזי ברקאי מצד אחד ומצד שני את ברדוגו, אבל הם החליטו שאיש לא יוכל להעביר ביקורת על הממשלה שלהם בשידור״.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו