ראשי הרשויות עם דגן
ראשי הרשויות עם דגן צילום: רועי חדי

ראשי רשויות מעוטף עזה, עיירות הפיתוח והנגב הגיעו היום (ראשון) ללשכתו של ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן כדי לחזק את ידיו ולהעביר מסר: לא יצליחו ''לתקוע טריז'' בין ההתיישבות ביהודה ושומרון לבין הפריפריה של מדינת ישראל.

בין השאר הגיעו ללשכת דגן: ראש עיריית דימונה ויו''ר פורום עיירות הפיתוח בני ביטון, ראש עיריית אופקים איציק דנינו, ראש המועצה האזורית שדות נגב תמיר עידאן, ראש המועצה האזורית מרחבים ויו"ר השלטון המרכז האזורי שי חג'אג', ראש המועצה האזורית חוף אשקלון איתמר רביבו וראש המועצה האזורית שפיר נעמן אדיר.

ראש המועצה האזורית מרחבים שי חג'אג' אמר לדגן ולראשי הרשויות הנוספים: "באנו היום מהנגב להביע תמיכה בשומרון, כולנו יחידה אחת - הנגב והשומרון, יחידה אחת בליכוד, בישראל כולה, גם במרכז הארץ גם בנגב וגם ביו"ש ונמשיך לשתף פעולה בכל תחום שרק אפשר".

ראש עיריית דימונה בני ביטון חיזק גם הוא את השומרון ואמר: "באנו היום כאורחים של יוסי דגן מפורום ערי הפיתוח ביו"ש, לא יסכסכו בין ערי הפיתוח ובין יו"ש, אנחנו כולנו מאוחדים בליכוד, תחת מטריה אחת, כל אלה שרוצים להכניס טריז בינינו, אין להם שום סיכוי, אנחנו בטוח ביחד נישאר בליכוד יחד עם יו"ש, עיירות הפיתוח והנגב כולו".

ראש עיריית אופקים איציק דנינו הוסיף: "התארחנו היום בשומרון אצל יוסי דגן, קודם כל מקום יפיפה, שטח שצריך לשמור אותו במלוא העוצמה, במלוא הכוח, חבל ארץ נהדר, השומרון יחד עם הנגב, זה הולך ביחד. זה הכוח של מדינת ישראל השומרון והנגב, תהיו חזקים, אנחנו איתכם".

ראש המועצה האזורית שדות נגב תמיר עידן: "אני עומד פה עם הרבה אהבה ליוסי היקר, אני מייצג את עוטף עזה, אנחנו בליכוד נהיה כקבוצה, מאוד מגובשת ומאוחדת לטובת א"י, לטובת עמ"י. יוסי- אנחנו איתך ואתה איתנו, כל אחד בימים הקשים שלו, אבל יחד ננצח. עם ישראל חי וקיים. וצריך להגיד לכל עם ישראל בצורה ברורה- אנשים שנמצאים פה דוחפים את ארץ ישראל קדימה ויעשו הכל שהיא תצליח ואנחנו פה נגיד את הדברים בצורה ברורה".

ראש המועצה האזורית חוף אשקלון איתמר רביבו: "אנחנו מתארחים היום במוא"ז שומרון אצל יוסי דגן, אני מגיע ממוא"ז חוף אשקלון, עוטף עזה, אני לא אשכח את הימים של סבבי הלחימה שעברנו ואת התמיכה שקיבלנו מכם. והמסר שאנחנו רוצים להעביר מכאן היום זה מסר של אחדות, ולא של פילוג, כולנו משפחה אחת בתוך עמ"י, גם בליכוד ואנחנו כאן לרשותכם כמו שאתם עמדתם לרשותנו בכל דבר ועניין שתצטרכו.

דגן הודה לראשי הרשויות על תמיכתם הבלתי מתפשרת בהתיישבות בשומרון ובכל חלקי הארץ ואמר: "ההתיישבות הבונה בשומרון ביחד עם אחיי בנגב בדרום ובעוטף עזה קשורה בגורל אחד. פילוג ושנאת חינם לא הייתה ולא תהייה דרכנו".

עוד הוא הוסיף: "אני חייב להגיד שהביקור שלכם מחזק, מרגש, אנחנו במרכז ראשי המועצות האזוריות, ראש פורום ערי הפיתוח, וגם אתם חברים יקרים, אנשים שפעילים שנים, נותנים את הנשמה, תחת סיכון רקטות ובעיות קשות מאוד. גם אנחנו בישובי השומרון לומדים מכם, מנסים לחקות אתכם ביסודות שאתם הנחתם בארץ הזו. ליכוד מאוחד, המחנה הלאומי מאוחד, אנחנו ביחד וכמו שאתם אומרים אין להפריד בין השומרון לבין עיירות הפיתוח, עוטף עזה, לנגב, וביחד אנחנו ננצח וגם נחזק את המחנה הלאומי נחזק את מדינת ישראל, ובאהבת ישראל ננצח''.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו