יעל שבח, אלמנתו של הרב רזיאל שבח הי"ד, שנרצח בפיגוע ירי ליד חוות גלעד לפני יותר משלוש שנים לא ידעה את נפשה.

בפוסט קורע לב בחשבון הפייסבוק שלה היא תיארה ביום חמישי כיצד יצאה לטייל באזור מעיין עין מבוע ושם אבדה לה טבעת הנישואין שלה, אותה סירבה להסיר מאצבעה גם לאחר שבעלה נרצח.

אולם, המקרה הקשה קיבל תפנית מפתיעה כשעובד רשות הטבע והגנים הצליח למצוא את הטבעת היקרה לליבה. אתמול (ראשון) היא קיבלה בחזרה את הטבעת.

"לא ככה רציתי להפרד. לא בלי החלטה מראש, לא בלי בחירה. לא ככה רציתי שתיעלמי מחיי. לא בהיסח הדעת, לא בלי שאהיה מוכנה לכך. אבל אני אף פעם לא לומדת שזה אף פעם לא קורה כמו שאני בוחרת. זה תמיד ככה בפתאומיות, בהיסח הדעת, בלי הכנה מראש ובלי שאתן לזה את הסכמתי", כתבה שבח בשבוע שעבר.

היא הוסיפה, "אני נפרדת ממך היום, שלא על דעתי טבעת הנישואין היפה שלי. זו שלא משה מקמיצתי השמאלית אלא יום אחד בשנה בלבד, ביום כיפור. והיום נפלת לי בלי ששמתי לב אי שם, בעת שטיילתי ושחיתי ב"עין מבוע". אני בוכה ומתאבלת עלייך. לעולם לא אענוד עוד אף טבעת אחרת עד שאסכים להפרד ממך באמת. ומסתבר, איך לא, שהאחראי למעשה הוא כנראה לא אחר מרזיאל. כי: 'עין מבוע' בגימטריה 'רזיאל'".

יעל שבח סיפרה על השיחה שקיבלה בצאת השבת. "עברתי את כל השבת וזה היה מטלטל. במוצאי שבת קיבלתי טלפון מקובי ששלח לי הודעה שהוא רוצה לדבר איתי, שיש לו בשורות טובות. הסתבר שהוא מחפש אותי מהבוקר. אבל שבת. ברוך השם. אני מאוד מתרגשת ולא מוכנה להרפות מזה שהיה פה איזה מסר. פעם ראשונה שנופלת הטבעת. כל היממה וחצי האחרונות עברתי בתוכי איזה תהליך. והטבעת חזרה אליי. עם פחות סנטימנטים. או יותר, תלוי".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו