דיסק קשיח
דיסק קשיח צילום: FREEPIK

עבור אנשים עסקים, בעלי חברות וארגונים, בעלי משרדים ומפעלים, ואפילו עבור אנשים פרטיים - אבדן מידע יכול להיות הרסני! בעיקר מבחינה ארגונית וכלכלית. כיום לא חסרים מכשירים דיגיטליים ומדיות בהן שמורים אלפי קבצים, תמונות, תכנים, סיסמאות, חשבונות ושא מידע ותכנים שיכולים לאבד ברגע אחד של תקלה או ברגע של חוסר בתשומת לב.

שחזור מידע על ידי חברה טובה יספק לכם מענה נכון ופרקטי במידה ואבד מידע חשוב, זאת מכל מדיה או מכשיר. מומחים בתחום י יעסקו בשחזור דיסק קשיח, מטלפון נייד או כרטיס זיכרון, הם ישחזרו תמונות מטלפון סלולרי, וממדיות שונות החל מרשתות חברתיות עד רשתות ארגוניות, מתוך דיסקים או דיסק און קיי, מחשבים וכולי.

מתי צריך לפנות אל חברה מומחית בשחזור מידע?

בתחילה ישנו המקרה הברור של אבדן נתונים ממערכות מידע, ממדיות שונות, או ממכשירי אלקטרוניים, כרטיסים וכו'. חברות מקצועיות ישחזרו מידע במקרים של תקלות פיזיות או לוגיסטיות ויספקו שחזורים של נתונים עבור חקירות, עבור חוות דעת משפטית ועבור ראיות למקרים שזקוקים להן בבית המשפט.

כיצד בוחרים מעבדה וחברה שעוסקת בתחום של שחזור מידע?

כאשר אתם זקוקים לשירות הזה יש לבחור רק מקצוענים כדי שתוכלו להבטיח את החזרת הנתונים שלכם אליכם ברמה הטובה ביותר ועם מקסימום הצלחה. בחרו מומחים שיכולים לספק שחזור לכל סוגי המדיות ומכל המכשירים, וגם כאלה שיכולים לטפל בכל סוג של תקלה שקשורה לאבדן של נתונים. יש מומחים שיספקו שירות ולא יגבו כסף במידה והשחזור לא יצלח ויש כאלה שמבטיחים מקסימום תוצאות עם אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד.

בחרו חברה המציעה מקסימום הצלחה ויכולה לספק את השירות תוך שימוש במערכות מתקדמות במיוחד.

וודאו כי למומחים יש ניסיון בתחום וכי הם יכולים לספק לכם רשימת קבצים ששוחזרו כמו גם ביצוע פעולות בעבודה עם כל תקני איכות ובטיחות.

חשוב לבחור חברה מקצועית שיש לה ניסיון בסיוע למערכות גדולות החל ממערכות של משרדי בטחון או משטרה עד לשירות שניתן לעסקים קטנים או לאנשים פרטיים בעת הצורך.

חברות טובות יצליחו בדרך כלל לשחזר חלק , אם לא את כל המידע שאבד.

נסו למצוא חברה מומלצת לשחזור מידע ובדקו כמה אופציות לפני שאתם פונים לזאת שנראית לכם המקצועית ביותר.

לסיכום, כאשר נתונים ומידע אובדים - מומלץ לא להתייאש ולבדוק איזו מעבדה מומחית בתחום תוכל לעזור לכם למזער נזקים ולשחזר נתונים בדרך הטובה ביותר.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו