כסא גלגלים
כסא גלגלים צילום: istock

לפני תקופה נפל תושב אלעד ואב לשמונה ממרפסת גבוהה כאשר מעד באמצע תיקון על סולם ונפצע קשות. עם פציעתו החמורה נשארו הילדים ללא משענת תומכת כאשר האם אינה מסוגלת לתפקד והאב רתוק לכיסא גלגלים.

רב הקהל החסידי בעיר אלעד פנה לציבור ומבקש עזרה עבור האב שנקלע למצב כלכלי ומשפחתי קשה במיוחד.

בסרטון קצר הוא מתאר במילים נוגעות ללב את הסבל הרב שעבר על אב לשמונה ילדים: "היהודי היקר הזה נדד ועבר למרחקים אלפי מילין כדי להציל את ביתו שנגזרה הגזירה שיהיה לו בבית ילדים שהם לא בריאים, לא עלינו ולא עליכם, מטופלים חלק מחוץ לבית וחלק בתוך הבית וזה ממש דיני נפשות"

לסיוע משפחה לחצו כאן >>>

הרב זושא הלוי הורוביץ שמכיר את המשפחה מקרוב יוצא בקריאה נרגשת למען הצלתם ומבקש: "אחים יקרים שיש בהם לבבות רחומים שזה כל יהודי ויהודי יש לו לב רחום. ליבי שותת דם בדברי עמכם, מכיר אני אברך, בריא ושלם היה כמו כולנו ולא עלינו ולא עליכם שבר את שתי רגליו.

"היהודי היקר הזה נדד והלך למרחקים כדי להציל את ביתו, שנגזרה הגזירה שיהיה לו בבית ילדים שהם לא בריאים לא עלינו ולא עליכם. כל עוד שהוא הלך על רגליו הוא זה שדאג להם והיה צריך להשיג בכל חודש עשרות אלפי שקלים, חלק לשקמם, חלק לתחזקם, כפי ששייך להציל אותם ואנו לא יכולים לעמוד מנגד".

"אנא, זה הזמן לפתוח את הלב ולשים את היד בכיס. בזכות זה שאתם תעזרו בהצלת נפשות ופיקוח נפש ממש. ייתן לכם הקב"ה שבביתכם לא תדעו לא רגליים שבורות, לא גופים שבורים לא חולאים, אלא ילדים בריאים עם נחת מכל הילדים עם כל הברכות הכתובות בספר התורה" סיים בהתרגשות.

לתרומה הקליקו כאן>>>