"כרטיס מטמון חינם? מאות מצטרפים בתוך ימים"

מאות כבר הצטרפו למגזין הנוער "מקום בעולם" וקיבלו במתנה כרטיס מטמון של רשות הטבע והגנים. איתי גרנק: "זו הזדמנות מצוינת להחזיר את הנוער למילה הכתובה"

תגיות: מקום בעולם
בשיתוף מקום בעולם , כ"ו בתמוז תשפ"א

"כרטיס מטמון חינם? מאות מצטרפים בתוך ימים"-ערוץ 7
גן לאומי תל באר שבע
צילום: קובי חזן רשות הטבע והגנים

רק כמה ימים חלפו מפתיחת מבצע הקיץ של עולם קטן וכבר פונים רבים רשמו את ילדיהם כמנויים למגזין הנוער "מקום בעולם", בכך ניצלו את ההטבה הייחודית העומדת לרשותם בתקופה זו, כרטיס מנוי משפחתי ללא תוספת תשלום לכרטיס מטמון של רשות הטבע והגנים.

הורים לילדים בעלי מנוי לעיתון מספרים כי הרוויחו שעות של שקט ורוגע מתוך ידיעה שהילד שקוע בקריאת תכנים איכותיים ולא מבלה את החופש בצפייה במסכי הטלוויזיה והטלפונים החכמים, גם בריאות לעיניים וגם בריאות לנשמה אומרים ההורים בסיפוק.

בעיתון מרוצים מקצב המנויים: "הקדשנו למבצע ההרשמה 500 כרטיסי מטמון, הופתענו מכמות הפניות, גם ההורים וגם הילדים מבינים שמדובר בעיתון איכותי שיכול למלא את שעות הפנאי בתוכן איכותי ומעשיר, בנוסף מרוויחה המשפחה גיבוש בחיק הטבע".

איתי גרנק מו"ל "עולם קטן" מסביר על המבצע הייחודי: "חשבנו מה יעשה טוב לילדים ולהורים, זו הזדמנות מצוינת להחזיר את הילדים למילה הכתובה. על הדרך תרוויח המשפחה שנת בילויים בארץ ישראל היפה שלנו".

"מקום בעולם" כעת במבצע – רוכשים מינוי שנתי ב-32 שקלין לחודש ומקבלים כרטיס מטמון של רשות הטבע והגנים למשך שנה.

מגזין מקום בעולם
צילום: ללא