דורי סהר עובר ממכבי ת"א לבני הרצליה

השחקן הצעיר ישוב וישתף פעולה עם המאמן אורן אהרוני במדי הרצליה. "שחקן כשרוני ורעב".

ערוץ 7 , כ"ו בתמוז תשפ"א

דורי סהר עובר ממכבי ת"א לבני הרצליה-ערוץ 7
דורי סהר
צילום: בני הרצליה

בני הרצליה הודיעה היום (שלישי) על החתמתו של דורי סהר (1.95, בן 20) על חוזה ארוך טווח לשלוש שנים, עד סיום עונת 2023/24.

סהר גדל במחלקת הנוער של מכבי תל אביב ונחשב לאחד הכשרונות הבולטים בגילאי הנוער בישראל בשנים האחרונות.

הוא הוביל את נבחרת הנוער לזכייה באליפות אירופה לדרג ב' ולהעפלה לדרג א' בקיץ 2019, כשהוא קולע בממוצע 13 נקודות למשחק באליפות.

מאמנו של סהר בנבחרת הנוער, בנבחרת הקדטים ובקבוצת הנוער של מכבי ת"א היה אורן אהרוני, עמו יחזור לשתף פעולה העונה בהרצליה. בשנתיים האחרונות נמנה עם הסגל של מכבי תל אביב. את משחק השיא שלו רשם בניצחון על מכבי חיפה כשקלע 11 נקודות ב-20 דקות.

המנהל המקצועי של הקבוצה זופי אבדיה אמר, "אנחנו שמחים לתת לדורי את הבמה להצליח בליגת העל. דורי הוא חלק חשוב בפרויקט שאנחנו בונים כאן לשנים הקרובות עם ישראלים צעירים ואנרגטיים".

מאמן הקבוצה, אורן אהרוני הוסיף, "אני מלווה את דורי כבר הרבה שנים, גם במכבי ת"א וגם בנבחרות ישראל הצעירות, הוא שחקן כשרוני ורעב שאני מכיר מצוין ויודע מה היכולות שלו. אני מאוד מאמין בו ורואה אותו בתור שחקן משמעותי בקבוצה שלנו".

דורי סהר סיכם, "אני שמח להצטרף למועדון ששם לו מטרה ברורה ומוצהרת לקדם שחקנים ישראלים צעירים ומתרגש לחזור לעבוד תחת אורן אהרוני, שבנה אותי כשחקן וכאדם. אני מודה למכבי תל אביב שנתנו לי בסיס מקצועי רחב, ומודה לקבוצה ולכל הצוות המקצועי עמו עבדתי שם. אני מוכן ומתרגש לאתגר הבא בהרצליה ומצפה לעונה מיוחדת ומוצלחת".

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il