ריכת צוואה אונליין - עם עורכת דין מומחית בתחום בדרך המהירה ביותר
ריכת צוואה אונליין - עם עורכת דין מומחית בתחום בדרך המהירה ביותר צילום: FREEPIK

צוואה היא הדרך היחידה של אדם להבטיח כי לאחר פטירתו יחולק עיזבונו בדיוק באופן בו ציווה ולא באופן אחר או על פי חוק הירושה.

זהו אחד המסמכים החשובים ביותר עבור כל אדם המעוניין כי רכושו יחולק בין מספר יורשים ספציפיים באופן מסוים. ללא צוואה בעלת תוקף משפטי, יחולק הרכוש בין יורשיו הטבעיים בהתאם לחוק הירושה.

במקרה בו אדם מעוניין לדאוג לידועה שלו בציבור אשר חוק הירושה אינו מקנה לה זכויות כלשהן ברכושו, חייב לערוך צוואה. זוהי הדרך הטובה ביותר לדאוג לרווחתם של היקרים ללבכם לאחר לכתכם.

חברת "צוואות עדים" מאפשרת לכם לבצע עריכת צוואה אונליין בדרך הפשוטה, המהירה והמקצועית ביותר לצורך הסדרת הצוואה שלכם וכל זאת במחיר הוגן. והיום, קל יותר מתמיד לערוך צוואה עם פגישה און ליין עם עו"ד המתמחה בדיני ירושה מטעם חברת "צוואות עדים" המנסח עבורכם צוואה מותאמת אישית לרצונכם.

כל הסיבות לערוך צוואה

עריכת צוואה היא האמצעי שלך לחלוקת הרכוש והנכסים אותם צברת במהלך החיים בצורה שונה מזו אותה קובע חוק הירושה. (מטרתו של חוק הירושה היא לאפשר חלוקה צודקת של המשאבים בין בני המשפחה אך בפועל, לכל אחד מצב משפחתי שונה. הורה אשר ילדיו אינם נמצאים בקשר עמו ואשר אינו מעוניין להוריש להם את נכסיו יהיה חייב בצוואה).

ישנם אנשים החפצים לתרום את רכושם לעמותה או ארגון אשר בדרכיהם הוא מאמין או לחבר קרוב. בנוסף, על זוגות החיים ביחד ללא חתונה לערוך צוואה וזאת בכדי לדאוג לבן הזוג במקרה של פטירת אחד מהם.

ללא צוואה תקפה משפטית, בן או בת הזוג הנותרים לא יהיו זכאים לקבל דבר מנכסי הנפטר. (גם במקרים בהם נפרדו בני הזוג אך תהליך הגירושין לא הושלם, יועבר רכושו של הנפטר לצד הנותר מתוקף חוק הירושה. במידה ולא קיימת צוואה מסודרת.)

הנכסים אותם חשוב להסדיר במסגרת עריכת צוואה

חלוקת רכוש – נדל"ן , דירות מגורים ועסקים

כספים בחשבונות בנק,

מתנות,

מטלטלין, רכבים,

זכויות סוציאליות ממקום העבודה (פנסיות, קרנות השתלמות )

זכויות בקניין רוחני –אתר אינטרנט, פייסבוק.

כל היתרונות של עריכת צוואה

עריכת צוואה מעניקה לכם שקט נפשי והידיעה כי עיזבונכם יחולק בדיוק על פי רצונכם. ובנוסף:

 • צוואה משפטית ערוכה על ידי עורך דין על פי כל התקנים ומותאמת אישית לכם, מבטיחה כי תקוים במלואה לפי דין.
 • צוואה משפטית תקינה מונעת סכסוכים בין קרובי משפחה וחילוקי דעות. הכל רשום ברור ומנוסח להפליא.
 • במקרים בהם אחד הוא בעל נכות פיסית המצריכה הערכות כלכלית נוספת
 • במצבים בהם קיים חשש כי הצאצאים לא ינהגו בבן או בת הזוג באופן הוגן לאחר פטירת בן הזוג
 • במידה וקיימת בקשה מיוחדת להוריש משהו אישי וסנטימנטלי לאחד היורשים
 • הגנה על בן או בת הזוג באמצעות צוואה הדדית
 • מניעת מקרים כגון השפעה בלתי הוגנת
 • במקרה של ידועים בציבור, כאשר ההורה מבקש להוריש רק לילדיו ולא לבת הזוג
 • בפרק ב' בזוגיות כשההורה רוצה להוריש לילדיו ולא לבן או בת הזוג
 • במידה ואין למנוח קרוב משפחה כגון בן או בת זוג, ילדים, נכדים, לפי חוק הירושה, יועבר הרכוש למדינה.
 • בהליכי גירושין הנמשכים שנים והמדינה עדיין מכירה בהם כזוג נשוי מומלץ לערוך צוואה להפרדת הרכוש.

חשיבות עריכת צוואה עם עורך דין

צוואה הינה מסמך משפטי לכל דבר. במידה והיא אינה מנוסחת נכון היא עלולה לגרור עמה סכסוכים קשים בין קרובי משפחה. לצוואה יש השלכות כלכליות מרחיקות לכת ולכן מומלץ מאוד לערוך אותו על ידי עורך דין שיבצע אותו על פי הצרכים האישיים שלכם ועל פי התקן המשפטי הנדרש בהתאם לחוק.

בחברת "צוואות עדים" תיערך הצוואה בהתאמה אישית לצרכי הלקוח בליווי חתימה נוטריונית או שני עדים שיתנו לה תוקף משפטי. כמו כן, במידה והלקוח היה מעוניין בעתיד בעדכון או שינוי הצוואה יינתן לו שינוי פעם אחת ללא עלות נוספת.

עריכת צוואה און ליין עם חברת צוואות עדים

מהיום, קל ופשוט יותר לערוך צוואה. חברת צוואות עדים מציעה לכם עריכת צוואה און ליין עם עורך דין המתמחה בדיני ירושות בעל ניסיון של יותר מ-17 שנים בעריכת צוואות. במסגרת הפגישה און ליין ייערך תיעוד לפגישה ולמועד החתימה, יזומנו עדים לחתימה וכן תקבלו הנחיות מסודרות לאופן הפקדת הצוואה בידי הרשם לענייני הירושה וכל זאת במחיר הוגן. בסוף ההליך נפגשים הצדדים לחתימה בלבד.

עריכת צוואה און ליין במחיר הוגן

מחירה של עריכת צוואה תלוי במורכבות הצוואה ובשכר הטרחה אותו יחליט עורך הדין לגבות מכם. ישנו מחיר מומלץ על ידי לשכת עורכי הדין וכל עורך דין יכול לקחת מעל או מתחת למחיר זה. דרך אתר צוואות עדים מאמינים כי כל אדם זכאי לשירותים משפטיים נגישים, אנו גובים מתחת למחיר המומלץ ומציעים לכם צוואה מקצועית מותאמת אישית הנערכת און ליין וחוסכת לכם עמלות, זמן וריצות מיותרות. ניפגש במעמד החתימה.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו