סרטון תדמית. אילוסטרציה
סרטון תדמית. אילוסטרציהצילום: ISTOCK

כל מי שיש לו עסק רוצה שהעסק שלו יצליח, ישגשג ויגדיל את ההכנסות בעסק. כדי לעשות זאת על בעלי עסקים לגרום ליותר ויותר אנשים להימשך ולרצות את המותג שלהם, לבקר בחנות שלהם, להתעניין במוצרים או בשירותים שלהם ועוד. איך עושים את זה ב 2021?

בעלי עסקים רבים כבר הבינו את כוחה של המצלמה ועל אחת כמה וכמה מצלמת הוידאו. סרטון תדמית לעסקים - וידאו הד בליווי הצוות המקצועי והמסור תכלו לקבל סרטון שיווקי איכותי על מנת למנף את העסק שלכם.

כמה פעמים שמעתם את המלים: תמונה אחת שווה אלף מילים? זו אינה קלישאה כלל ולמעשה אם תבחינו מסביב תשימו לב כי בכל המדיות האפשריות מאמרים, פרסומות ואפילו פוסטים ברשתות החברתיות, מוסיפים תמונה כדי ליצור עניין כך שהגולש ימשיך לקרוא את הכתבה, המאמר או הפוסט. אם ההשפעה של תמונת סטילס שווה הרבה, אתם יכולים לתאר לעמכם כמה שווה סרטון אפילו אם הוא סרטון קצר.

למה חשוב כל כך לערוך סרטון תדמית לעסק?

עם השנים התרגלנו למידע שמגיע עד אלינו, אנחנו קוראים באינטרנט, גולשים בין אתרים רבים בו זמנית ואנחנו פשוט התרגלנו לפשטות ולמהירות. כולם היום רוצים מידע נגיש שיהיה להם נוח וקל להבין, מסרטון תדמית ועד סרטון הסברה לשימוש במוצר או כל דבר אחר, ישנם לא מעט סקרים המראים כי גולשים מעדיפים לצפות בסרטון איכותי מאשר לקרוא מאמר שלם על הנושא. לכן כדי למשוך את עייני הגולשים (הלקוחות הפוטנציאליים שלכם) חשוב להפיק סרטון לעסק שלכם.

סרטון תדמית זו לא הפקה גרנדיוזית?

ישנם רבים שחושבים על סרטון כמו על הפקה הוליוודית, שחקנים, איפור ושיער, תאורה, הגברה, צלמים ועוד. אך מנגד היום אפשר לראות כל כך הרבה סרטונים ברחבי הרשת ולמעשה לא כולם נזקקו לעמוד בתנאי הוליווד להפקת סרטון.

אפשר היום באמצעות אפליקציות מיוחדות ואנשי מקצוע יצירתיים להפיק סרטוני אנימציה כך שאין צורך בשחקנים, במאפר או מעצב שיער, אין צורך בתפאורה, תאורה וכן הלאה. עם חברה מקצועית ומיומנת ניתן לערוך סרטונים איכותיים לכל מטרה, לשיווק העסק, לתדמית, לקמפיינים, למבצעים, להסברה על מוצרים ועוד.

מגוון אפשרות לקידום העסק

בעידן של היום חשוב לעמוד בקצב המתחרים ולנסות להוביל בכל הקשור לתדמית העסק ושיווקו. היות ובעלי עסקים רבים משקיעים בשיווק העסק שלהם, מה שיוצר תחרות גדולה יותר, אתם רוצים להיות בקדמת הבמה ולא להישאר מאחור. לכן, חשוב לפנות לחברה מקצועית ומיומנת שתפיק עבורכם סרטון תדמית לעסקים - וידאו הד כדי שהעסק שלכם יופיע בכלי התקשורת השונים.

אם בעבר סרטונים היו משודרים רק בטלוויזיה, היום המציאות שונה לגמרי ואנחנו נחשפים להם ביוטיוב, בגוגל, ברשתות חברתיות שונות ולמעשה כמעט בכל מקום. הצוות של ווידאו הד מזמינים אתכם ליצור קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם .