אילוסטרציה
אילוסטרציה צילום: ISTOCK

משרד החינוך מרחיב את מסגרות "בתי הספר של הקיץ" והחל מיום ראשון הקרוב הוא יפעיל קייטנות דיגיטליות חווייתיות לתלמידי כיתות א-י"א.

התלמידים יוכלו לבחור את המסגרת בה יהיו מעוניינים להשתלב, בהעשרה או בתגבור לימודי במקצועות ליבה: שפה, מתמטיקה, אנגלית ומדעים.

הקייטנות הדיגיטליות תפעלנה לאורך חודשי יולי ואוגוסט, בימים א-ה, לאורך שעות היום וב-4 סבבים: החל מה-11.7 ועד ה-15.7, בין ה-25.7 לבין 29.7, בין 1.8 ל-5.8 ובין 8.8-12.8.

תכני העשרה יכללו, בין היתר, פיתוח אתרים, פיתוח אפליקציות, פיתוח קוד, יצירה בכלים דיגיטליים, רובוטיקה, יצירת תלת מימד, מולטימדיה, אנימציה, משחקי טריוויה, שפת תכנות (סקראץ') וצילום. השיעורים יינתנו על ידי מומחים בתחום.

השיעורים במקצועות הליבה: שפה, מתמטיקה, אנגלית ומדעים יינתנו על ידי מורים מקצועיים אשר בחרו לקחת חלק בפעילויות. הם יקבלו בגינן גמול שכר.

שרת החינוך, ד"ר יפעת שאשא ביטון, אמרה כי "משרד החינוך מעמיד לרשות התלמידים במהלך חופשת הקיץ מגוון גדול של פעילויות פנאי איכותיות וחווייתיות. הן תאפשרנה לתלמידים להשלים פערים לימודיים, לרכוש מיומנויות חשיבה, לקבל כלים להתמצאות במרחב הדיגיטלי ולעסוק בתחביבים קיימים וחדשים. חשוב לנו שהתכנים יעשירו את עולמם ויותירו בהם חוויה להמשך הדרך. אני מאחלת לתלמידים חופשת קיץ מהנה".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו