גונן שגב, אלכס גולגפרב ועמיחי שיקלי
גונן שגב, אלכס גולגפרב ועמיחי שיקלי צילום: יעקב סער (לע"מ) וערוץ 7

אמנם לא קבלת מיצובישי בעבור העריקה שלך, אבל מאז שערקת אתה מסתובב בכנסת כמו טווס מנופח, מקבל מחמאות בלי סוף מהאופוזיציה.

חוץ מלקום כל בוקר כדי להפריע, לבזות ולהשמיץ את הממשלה אתה לא עושה כלום. אנשי האופוזיציה מאוד תומכים ושמחים בעריקה שלך.

היינו מצפים מאדם ישר וערכי (או לפי הערך בויקיפדיה: מחנך, יזם חברתי וחינוכי ישראלי ומייסד המדרשה למנהיגות ציונית "תבור") להחזיר את המנדט למפלגת ימינה כפי שהתחייבת לראשי המפלגה שקיבלו אותך בזרועות פתוחות בלי פריימריס, נתנו בך אמון מלא תוך התחייבות שלך לקבל את הכרעות המפלגה .

עד ההצבעה על חוק איחוד המשפחות עוד שתקנו אבל לך חשוב להפיל את הממשלה (שבינתיים עשתה אך ורק דברים טובים) יותר מביטחון המדינה וערכיה - מתברר שאתה ממש לא אדם ערכי.

כמה מגוחך לשמוע שאתה היית מצביע היום לליכוד. הרי הליכוד לא אישר את ההתיישבות הצעירה כל השנים, הליכוד לא אישר וקידם את חוק ההגירה כל השנים. אתה מזלזל בהצלחת ההסכם עם הישוב החדש אביתר בשומרון. נו באמת אתה רוצה שנאמין שאתה אדם כנה?

בראיון לערוץ 7 טרם הבחירות תקפת בחריפות את הליכוד והעומד בראשו נתניהו, "מה שראינו מהליכוד בפעם הקודמת הוא שברגע האמת מי שפרק את החוזה היה נתניהו והוא מי שמינה את ניסנקורן לשר משפטים. נתניהו הוכיח שאי אפשר לסמוך עליו בכל מה שקשור לימין", אמרת והוספת "בנושא עמדות לאומיות אני לא מזהה את הליכוד כמייצג של הימין. כשאומרים 'ימין מלא מלא' היום הליכוד זה 'נתניהו מלא מלא'. בנט מבין את זה והוא מחוייב ל'ימין מלא מלא' ולא ל'נתניהו מלא מלא'".

עמיחי, עוד לא מאוחר אתה עדיין יכול לתקן ולהחזיר את המנדט ששייך לנו.

מבחינתנו ימינה מלאה אחר ההבטחה שלה שלא יהיו בחירות חמישיות והצילה את המדינה מכאוס גמור. והרבה מצביעי ימינה, לא כולם, תומכים במפלגה ומתפללים שתמשיך לעשות טוב.

מצביעות ימינה, תומכות בנפתלי בנט ואיילת שקד ובכל חברי המפלגה הטובים ובזות לעריק כמוך.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו