גלעד אך
גלעד אך ערוץ 7

מנכ"ל ארגון עד כאן, גלעד אך, מציע פתרון לבעיית הטרור בערים הערביות.

תחילה שיבח אך את גורמי הביטחון על הגשת כתב האישום כנגד האימאם המסית מלוד: "אנחנו בארגון 'עד כאן' רוצים לברך את משטרת ישראל, את השב"כ ואת פרקליטות המדינה על הגשת כתב אישום נגד האימאם המסית מלוד".

"בחודשים האחרונים עם ישראל נחשף לתופעה מאוד מאוד מדאיגה", המשיך, ''אנטישמיות איסלאמית קיצונית נגד יהודים בתוך תחומי מדינת ישראל. למרות הצעד המבורך שאותם גורמים נקטו יש ארבעה צעדים שחייבים לנקוט אותם באופן מידי".

הצעד הראשון לדברי אך הוא מבצע צבאי לאיסוף כל הנשק הבלתי חוקי שנמצא במגזר הערבי. "מדובר על מאות אלפי כלי נשק, על מאות מיליוני שקלים בכסף שחור שמסתובבים שם, צריכים לחלת אותם. צעד שני הוא הסבה של אנשים מילואים מיחידות החי"ר והשריון בעיקר אלו שכבר סיימו את תקופת הכשירות שלהם לגדודי מג"ב שיהיו מוצבים באופן קבוע במגזר הערבי".

בנוסף, מציע אך, שתי צעדים נוספים לביצוע: "צעד שלישי - הקמת יחידת סייבר שתסרוק את הרשת ותאתר אנשים מסיתים שבאים לתקוף וקוראים לתקיפה של יהודים. צעד רביעי - צעד משפטי כמגדיר כפעולת טרור כל מי שתקף יהודים על רקע לאומני. גורמי האכיפה - אנחנו צריכים אתכם, אל תשאירו את אזרחי ישראל לבד".