גדול שוערי ספרד מגיע לישראל

איקר קסיאס האגדי יצטרף למשלחת ריאל מדריד למשחק האגדות בין ריאל מדריד לברצלונה שיתקיים באצטדיון בלומפילד בעוד כשבועיים

נרי וייס - ערוץ 7 , ב' באב תשפ"א

גדול שוערי ספרד מגיע לישראל-ערוץ 7
קסיאס. גם הוא מגיע לישראל
צילום: MAXPPP

חיזוק למשלחת ריאל מדריד לישראל. השוער האגדי של ריאל מדריד איקר קסיאס המשמש כיום כסמנכ"ל קרן המועדון המדרידאי, מגיע גם הוא לישראל למשחק קלאסיקו האגדות שיתקיים באצטדיון בלומפילד שבתל אביב ב-20 ביולי בין ריאל מדריד לברצלונה הספרדיות.

קסיאס, שפרש ממשחק פעיל בפברואר 2020, הודיע על הגעתו לארץ כאורח כבוד מטעם קבוצת ריאל מדריד, במיוחד למשחק ה- אל קלאסיקו שיתקיים בבלומפילד, כאשר זה נחשב לשוער הטוב ביותר והחשוב ביותר של ריאל מדריד , של הנבחרת הלאומית של ספרד ובעיני רבים - מהשוערים הגדולים בכל הזמנים בכל העולם.

קסיאס הוא לא רק שיאן ההופעות לשעבר במדי נבחרת ספרד, בה שימש כקפטן, עם 167 הופעות, כשהוא גם זכה איתה פעמיים ביורו, ב-2008 וב-2012 ופעם אחת במונדיאל 2010.

עם ריאל עצמה זכה קסיאס בכל התארים האפשריים, כאשר הניף 3 פעמים את גביע ליגת אלופות, 5 פעמים את צלחת אליפות ליגת העל הספרדית, ה'לה-ליגה', פעמיים את גביע הקופה דל ריי, 4 פעמים את גביע הסופרקופה הספרדי ופעמיים את גביע אירופה.

כזכור, משחק האגדות יפגיש בין שחקני העבר הגדולים בתולדות ריאל מדריד וברצלונה, כאשר ברצלונה תגיע בין השאר עם רונלדיניו, ריבאלדו, דקו, סביולה, רונלד דה בואר ועוד, ואילו ריאל מדריד תגיע עם לואיס פיגו ורוברטו קרלוס המחזיקים ביחד ב-3 כדורי זהב ועוד מהכוכבים הגדולים בעולם עד לא מזמן.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il