ההצעה שקיבל גפני מממשלת בנט-לפיד

יו"ר יהדות התורה סיפר כי קיבל הצעה להמשיך לכהן כיו"ר ועדת הכספים בתמורה להימנעות בהצבעה על הקמת הממשלה. "נעלבתי וסירבתי".

תגיות: משה גפני
מיכל לוי , ג' באב תשפ"א

ההצעה שקיבל גפני מממשלת בנט-לפיד-ערוץ 7
משה גפני
צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

יו"ר יהדות התורה, ח"כ משה גפני, סיפר הבוקר (ב') כי בימי כינון הקואליציה הוא קיבל הצעה להמשיך לכהן כיו"ר ועדת הכספים בתמורה להימנעות בהצבעה על הקמת הממשלה.

"נעלבתי מזה. כי אותנו אי אפשר לקנות בכסף", אמר בראיון שהעניק לרדיו החרדי 'קול ברמה'.

עוד סיפר: "כל הזמן מנסים לשכנע אותנו לעזוב את נתניהו וללכת עם אחרים. זאת מציאות שאני חי איתה הרבה מאד שנים, בוודאי בתקופה האחרונה".

בדבריו חידד ואמר כי יהדות התורה לא תשתף פעולה עם הממשלה מטעמים עקרוניים. "בנט איש נוכל ששיקר את עם ישראל במצח נחושה. הוא בגד בציבור בוחריו, אם היו היום בחירות – לא היה עובר את אחוז החסימה. התקשורת קרעה את נתניהו כמו דג, היום עם ההתנהלות של בנט מדברים בעדינות ובמקצועיות".

גפני התייחס לשר האוצר ליברמן שביצע את הרפורמה במעונות היום שצפויה לפגוע במשפחות האברכים.

"אדם שיש לו חמאה גדולה על הראש. המפלגה שלו זו המפלגה הכי מושחתת בישראל. הוא איש רשע, רע מעללים. עושה הכל כדי לפגוע בציבור החרדי", אמר.

גפני התנגד לפנות לבג"ץ כדי להדוף את ליברמן. "אני נגד. הם מעולם לא היו בעד הציבור החרדי. שמישהו אחר יפנה. צריכים להפסיק את הדיקטטורה הזאת של כמה שופטים עמי ארצות".

בדבריו טען כי הממשלה הנוכחית מסכנת את ישראל. "תארו לעצמכם בזמן נתניהו, הורה שמגיע למתחם חיסונים ואין לילד שלו חיסון. החדשות לא היו מפסיקות לפמפם. פה זה עובר בשקט. העיקר שנתניהו לא בשלטון – זו המטרה של התקשורת הישראלית עם מערכת המשפט שמסייעת לה. אני נותן ציון אפס לממשלה על התנהלות נגד הקורונה. ראש הממשלה בנט מסכן את אזרחי ישראל".