חברי פורום 'בוחרים בחיים' עם יו"ר ש"ס
חברי פורום 'בוחרים בחיים' עם יו"ר ש"ס צילום: דוברות

סיעת ש"ס בראשות יו"ר התנועה ח"כ אריה דרעי, אירחה היום (שני) את פורום המשפחות השכולות "בוחרים בחיים" יחד עם הרצל חג'ג', אביה של שיר חג'ג' הי"ד שנרצחה בפיגוע בירושלים והורם שכולים נוספים.

"באנו לבקש את תמיכתכם למנוע את הרצח הבא ע"י תמיכה בחוק לשלילת משכורות למחבלים ובני משפחותיהם. אנחנו יודעים שהכסף הוא הגורם מספר אחד שמניע את רוב המחבלים", אמר חג'ג'.

"סיעת ש"ס חיזקה את ידיהם של ההורים השכולים והביעה תמיכה מלאה במאבקם, בפעולות החיוניות נגד הטרור למניעת הרצח הבא", נמסר מטעם ש"ס.

נציגי הפורום השתתפו גם בישיבת סיעת 'הציונות הדתית'. בעז קוקיה מראשי פורום בוחרים בחיים של המשפחות השכולות אמר: "הגענו לכנסת לדבר עם הסיעות על חשיבות החוק לשלילת אזרחות, כחלק מהמאבק בטרור. מסקר שעשינו עולה כי 90% מהציבור תומכים בחוק".

"אנו פונים לכל הסיעות בקואליציה לאפשר חופש הצבעה כדי שנדע מי פועל בשמירה על אזרחי ישראל ומי לא בגלל שיקולים זרים", הוסיף.

יו"ר סיעת הציונות הדתית חה"כ אורית סטרוק ענתה, "ברגע שמחבל מקבל תשלומים ותמלוגים מהרשות הפלסטינית הוא בעצם הפך את עצמו לשליח וסוכן של הרשות הפלסטינית בתוככי מדינת ישראל ונגדה".

"לא יתכן שאותו מחבל ימשיך להנות מהמנעמים שמדינת ישראל מציעה ולכן צריך או לשלול את אזרחותו או לשלול את תושבותו".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו