התאומים והתאומות שמשגעים את אורגון

האחיות התאומות ונסה וקריסה עשו הכל יחד, אבל לא דימיינו שיחלקו את חייהן עם זוג תאומים. חבר משותף עשה את ההיכרות והשאר היסטוריה.

תגיות: תאומים
ניצן קידר - ערוץ 7 , ו' באב תשפ"א

התאומים והתאומות שמשגעים את אורגון-ערוץ 7
האחים התאומים לוקאס וג'ייקוב
צילום: מהפייסבוק

הסיפור הזה נשמע כמעט טוב מדי. זוג אחיות תאומות זהות, שהן החברות הכי טובות, התחתנו עם זוג תאומים והארבעה חיים יחד דלת ליד דלת באורגון שבארה"ב.

הצעירות ונסה וקריסה ד'ארפינו בנות ה-25, שתיהן כמובן מאמנות כושר, חיפשו אמנם אהבה אבל חבר משותף שאמר לאחת מהן שיש לו מישהו להכיר עבורה, יצר מצב בלתי צפוי.

"אחותי ואני גדלנו יחד ותמיד היינו זו לצד זה. אף אחד לא מכיר אותנו טוב כמו שאנחנו מכירות זו את זה וגיבינו האחת את השנייה תמיד. יש לנו קשר מאוד עמוק וחווינו את כל הטוב והרע בחיים יחד", מספרת ונסה.

החבר המשותף, שהכיר את זוג התאומים ג'ייקוב ולוקאס סילבי בני ה-29, היה בטוח שהשידוך שלו מוצלח. הוא נתן את הטלפון של ונסה ללוקאס. השניים שוחחו והחליטו להכיר גם בין האחות התאומה והאח התאום.

ההיכרות הצליחה מעל למשוער וקריסה מספרת, "זו פשוט היתה אהבה ממבט ראשון. כולנו הרגשנו שזה מה שנועד להיות".

שלושה חודשי היכרות הספיקו לבני ובנות הזוג להסכים לחתונה שמתוכננת בימים אלה. "כולנו כל כך מסתדרים יחד. הדבר היחיד שמוזר כשאנחנו הולכים יחד הוא המבטים שננעצים בנו, משום שאנחנו תאומות ותאומים זהים לגמרי. זרים שאנחנו נתקלים בהם בפומבי, אמרו לנו שמבחינתם זה נראה כמו שכפול של ממש", סיפרו האחיות.