הפתעה בחתונה: גודל המנות על פי המתנה

חתן וכלה שהזמינו חברים ומשפחה לחתונתם קראו לאורחים לשבץ את עצמם על פי הנוסחה: אוכל איכותי יותר למי שהמתנה שלו גדולה יותר.

תגיות: חתונה מתנות
ניצן קידר - ערוץ 7 , ז' באב תשפ"א

הפתעה בחתונה: גודל המנות על פי המתנה-ערוץ 7
אילוסטרציה
צילום: ISTOCK

אחד הדברים היקרים ביותר בארגון חתונה הוא האוכל. זוג אמריקני ששלח הזמנה לחתונתו ביקש לדאוג שהמוזמנים יכסו לפחות את עלות הארוחה.

המוזמנים קיבלו לצד הזמנה מעוצבת גם טופס ובו ביקשו להודיע כמה כסף הם מתכוונים להביא כמתנה או מה תהיה עלות המתנה שירכשו לזוג - ועל פי הנתון הזה יוחלט איזה סוג של מנה יקבלו בחתונה.

"כדי שנכין עבורך את המנה המושלמת בשבילך, אנא הקף את רמת המתנה שלך וציין ארוחה לבחירה עבור כל מוזמן", כתבו בני הזוג.

כך לדוגמה, מתנה בשווי של עד 250 דולרים זכתה לכינוי "מתנה אהובה" ומזכה את האורחים במנה הבסיסית. אם האורחים אוהבים דווקא סלמון מעושן או סטייק פילה איכותי היקף המתנה שלהם יצטרף להיות בין 251 ל-500$. יש גם רמה נוספת, בין 500 ל-1,000 דולרים שתזכה את נותן המתנה בפילה מיניון.

המסמך שצורך להזמנה לחתונה
צילום: ללא

"מתנת הפלטינה", הרמה הגבוהה ביותר שסביר להניח מכוונת לבני משפחה קרובים, מדברת על מתנה בשווי של בין 1,000 ל-2,500 דולרים שיזכו בארוחת בשר יוצאת דופן ואף יקבלו גביע שמפניה למזכרת מהחתונה.

ההזמנה המקורית מצאה את דרכה לרשתות החברתיות וספגה שם ביקורת נוקבת. "זה מחריד. התגובה שלי תהיה אפס ואני אביא את מקדונלד'ס", כתב אחד המגיבים.

האחר תהה בזלזול, "מי לא רוצה כוס שמפניה למזכרת מחתונה? תמורת 2,500 דולרים אני יכול לטוס לאירלנד, לשהות שם שבוע במלון איכותי ולקנות חמת חלילים".