שימי ובן אל תבורי
שימי ובן אל תבוריצילום: באדיבות המצולם

הזמר שימי תבורי ובנו בן אל תבורי חזרו לדבר אחרי שבע שנים של נתק. תבורי האב הגיע לבדו ובהפתעה לדירת הבן, דפק על הדלת והתקבל בחיבוק על ידי תבורי הבן.

"השעה 11 בבוקר, שומע דפיקות בדלת", תיאר בן אל את הרגע המרגש. "תו (בנו של בן אל, י"ג) צועק אני פותח. פתאום אני שומע 'שלום זה סבא שימי'".

לדבריו, "חשבתי שאני חולם. לא ידעתי איך להגיב לסיטואציה. לא האמנתי שזה קורה. אפשר להגיד שזה הבוקר המאושר בחיי מאז הלידה של תו".

"יצא לנו קצת לשבת ולדבר, יצא לנו אפילו לאכול ג'חנון ביחד", סיפר. על הרגע בו נפתחה הדלת ובפתח עמד שימי תבורי כתב בן אל: "יש נתתי לו חיבוק ושמחתי כל כך לראות אותו, במיוחד שהוא הגיע לבד ובמיוחד שתו נמצא איתי. לא יכולתי לבקש יותר מזה. נקווה שזה ישאר ככה ונמשיך להיות חברים טובים".

לאחר מכן כתב תבורי בחשבון האינסטגרם שלו: "7 שנים של נתק. שבע שנים של קושי נפשי , של הרגשה שמשהו חסר. ואני יכול להשבע שידעתי מה חסר לי - אבא. כל רכך חיכיתי לרגע הזה לשבת לדבר, לחייך, לספר, לחוות איתך עוד ועוד דברים. התמונה הזאת תשאר אצלי תמיד בלב למזכרת. לא הצלחתי לחלום בחיים שלי שדבר כזה יקרה. מקווה שנשאר ביחסים טובים ונשמור אחד על השני. אוהב מכל הלב, בן בון".

גם השותף המוזיקלי סטטיק שמח והתרגש עד כדי דמעות כששמע על הסולחה המפתיעה. "עצוב להגיד, אבל אני לא מאמין למה שאני רואה", כתב. "ראיתי את התמונה הזו והברזים מתחת לעיניים התחילו במיידי לעבוד בכל הכח. אני אשכרה בוכה מהתרגשות".

"בן בון, אח יקר, אני יודע כמה הסיפור הזה היה כבד עלייך, אני ראיתי גם את הדמעות שאף אחד אחר לא ראה", הוסיף. "אני כל כך מאושר בשבילך. אני גאה בשניכם על היכולת להתגבר ולדבר. שמתם הכל בצד וזכיתם שוב אחד בשני. מי כמוני תמיד אומר שאין דבר חזק ממשפחה. משפחת תבורי נולדה מחדש היום. מאושר מאושר מאושר".