חדש: זירת אימוני סייבר למגזר הפיננסי

לראשונה בישראל ובעולם הוקמה זירת אימוני סייבר למגזר הפיננסי שתציע יכולות מתקדמות להתמודדות מול איומים טכנולוגיים.

ערוץ 7 , י"א באב תשפ"א

חדש: זירת אימוני סייבר למגזר הפיננסי-ערוץ 7
אירוע ההשקה
צילום: דדי אליאס

בתל-אביב נחנכה לראשונה זירת אימוני סייבר ראשונה מסוגה למגזר הפיננסי.

זירת האימונים החדשנית תציע יכולות מתקדמות תוך שילוב מערכות פיננסיות רבות להדמיית מצב האמת בארגון והכשרת המגזר הפיננסי להתמודדות מול איומי הסייבר המתפתחים.

חברת סייברג'ים, השותפה העסקית של חברת החשמל בהגנת סייבר ובנק הפועלים, חברו לשיתוף פעולה ייחודי מסוגו בעולם בהקמת זירת אימוני סייבר למגזר הפיננסי בתל אביב.

כדי לדמות מצב אמת, הזירה תשלב בתוכה מכשירים אוטומטיים למשיכת מזומנים, חדר עסקאות, אפליקציות, מערכת SWIFT ועוד.

לצד זירת האימונים המתקדמת תקים סייברג'ים מרכז מחקר ומצוינות בתחום הסייבר בעולם הפיננסי המביא לידי ביטוי את המחקר ומנגיש את המידע לכלל המגזר הפיננסי בארץ ובעולם. המיזם החדש מהווה, פיתוח עסקי עולמי משותף על בסיס הידע והיכולות של סייברג'ים ובנק הפועלים בסקטור הפיננסים.

זירת האימונים החדשה תרחיב את הפריסה העולמית הנוכחית של חברת סייברג׳ים, הכוללת 10 מתקני אימון בערים כמו ניו-יורק, מלבורן, אמסטרדם וטוקיו.

זירות האימונים של סייברג׳ים עושות שימוש בטכנולוגיות ממוקדות לאימון יכולות והכשרה של בעלי תפקידים שונים בחברה ומאפשרות חוויה ייחודית, בה האקרים מריצים התקפות סייבר מורכבות על מערכות-תשתית המדמות את הסביבה המבצעית של הלקוח. האימונים החיים הוכרו כאמצעי היעיל והארוך הטווח ביותר להקניית מיומנות ומודעות לעובדים וצוותים מקצועיים בארגונים בתעשיות בסיכון סייבר גבוה.