הפרשנית הבריטית לעגה למגבלות הקורונה - ותגורש מאוסטרליה

השלטונות באוסטרליה החליטו לגרש את הפרשנית הבריטית הימנית השנויה במחלוקת קייטי הופקינס, לאחר שהתגאתה כי הפרה את כללי הבידוד.

ניסן צור - ערוץ 7 , י"א באב תשפ"א

הפרשנית הבריטית לעגה למגבלות הקורונה - ותגורש מאוסטרליה-ערוץ 7
אוסטרליה
צילום: iStock

קייטי הופקינס, פרשנית בריטית ידועה ושנויה במחלוקת, החליטה להשתעשע ולהפר את כללי הבידוד זמן קצר לאחר שהגיעה אל בית המלון באוסטרליה, ובקרוב תמצא את עצמה על המטוס חזרה לבריטניה.

הופקינס, פרשנית טלוויזיה בריטית הידועה בדעותיה הימניות קיצוניות, נגד ההגירה, האיסלאם והפמיניזם, הגיעה לסידני לפני מספר ימים על מנת לקחת חלק בתוכנית "האח הגדול".

על פי מגבלות הקורונה באוסטרליה, כל המגיעים למדינה מחוייבים בבידוד של 14 ימים בבית מלון, נדרשים לחבוש מסכת פנים כאשר נשלחת אליהם ארוחה, ולהמתין 30 שניות לפני שהם פתוחים את הדלת על מנת לאסוף את הארוחה על מנת למנוע מגע ישיר עם צוות המלון. אלא שהופקינס החליטה להעלות סרטון וידאו בו התגאתה כיצד היא פותחת את הדלת ללא מסכה, סיפרה בגאווה כי היא מפרה את כללי הבידוד, ואף כינתה את מגפת הקורונה "המתיחה הגדולה ביותר בהיסטוריה".

השלטונות האוסטרלים לא מצאו את התנהגותה של הופקינס כמשעשעת במיוחד, ושרת הפנים קארן אנדרוז אמרה כי הופקינס תגורש חזרה לבריטניה. "אני חושבת שזה פשוט מביש, העובדה שהיא שם מתהדרת בהפרת הסגר היא פשוט מחרידה. זו הייתה סטירת לחי לכל אותם אוסטרלים שנמצאים כרגע בבידוד, וזו פשוט התנהגות לא מקובלת. אז באופן אישי אני מאוד מרוצה שהיא תעזוב את אוסטרליה", אמרה אנדרוז לרשת ABC.

גם רשת התקשורת המפיקה את ה"אח הגדול" באוסטרליה גינתה את התנהגותה של הופקינס ואמרה כי החוזה איתה בוטל מיידית. "אנו מגנים בחריפות את הערותיה הלא אחראיות והפזיזות במהלך הבידוד בבית המלון", נמסר מהפקת "האח הגדול אוסטרליה".

כ-12 מיליון בני אדם נמצאים כעת בבידוד באוסטרליה, בה התפרץ וריאנט הדלתא בצורה קשה.