אלי גרון
אלי גרון צילום: באדיבות המצולם

המשנה בסוף מסכת תענית המספרת שיום ט"ו באב שימש בימי בית שני כיום השידוכים הלאומי. בימינו כאשר רבו האפליקציות העוסקות בהיכרויות, מפגשי פנויים ופנויות, ושאר יוזמות יפות בתחום השדכנות, נוצר מצב בו כל יום בשנה יכול לשמש כיום השידוכים הלאומי.

אדם צריך להיכנס לאפליקציית הכרויות, ומחר כבר ימצא את עצמו בדייט. כך לכאורה היתה צריכה לבוא על פתרונה בעיית הרווקות בעם ישראל.

אלא שכידוע לכולם לא כך הם פני הדברים, ולמעשה ככול שרבו אפשרויות החיפוש ומגוון ההצעות השונות שאדם יכול לבחור. כך גם רבו החברים והחברות במועדון הרווקים והרווקות, ולמעשה "בעיית הרווקות המאוחרת" רק הולכת וגודלת משנה לשנה.

יהיו שינסו לתת פתרון לבעיית הרווקות בעוד ועוד הצעות לשידוכים מחברים ומכרים, או עוד טכנולוגיה כזו או אחרת (אולי הפעם עם ניתוח תמונת הפנים) שהפעם תיתן לנו את הפתרון המיוחל ותביא גאולה לעולם בכלל, ולציבור הפנויים והפנויות בפרט. אלא שנדמה לי כי לאור ט"ו באב המקורי מזמן חז"ל עלינו לחשוב כמותם מחוץ לקופסה, לחשב מסלול מחדש, ולתת לדור הצעיר את התשובות לשאלות הכל כך גורליות לחיי כל אחד ואחת מאיתנו.

1 – במקום לתת לאנשים להתברבר בחיפושים אין סופיים, צריך לתת להם את התשובה כיצד ניתן להגיע בקלות ובזמן קצר, לאדם הנכון המתאים ביותר מלכתחילה לכל החיים. בלי חיפושים מיותרים.

2 – צריך לגלות לציבור כיצד לייצר בפגישה עצמה הכרות מקסימלית ללא מסכות. צריך לחשוף את הסוד כיצד מייצרים פגישה שגם מבררת את הדרוש בירור בדייט, אך באותה נשימה גם מחברת נפשית בין הנפגשים. וזאת עד לרמה הנותנת לנפגשים בטחון ועוצמה להגיע להחלטת החתונה בזמן קצר יחסית. במקום לייצר קשר ארוך ומהוסס (שלא פעם נופל)

3 – כיצד להגיע לאהבה עם האדם הנכון, ללא חסימות רגשיות, ולסגור חתונה בחצי שנה עד שנה אחת בלבד.

אנו בבית הספר לזוגיות בואי כלה החלטנו לקראת ט"ו באב השנה, להרים את הכפפה. לחשב מסלול מחדש ולחשוף לציבור את סודות הדייטים שעזרו לנו בע"ה לקדם עד היום מאות פנויים ופנויות לחתונה בפחות משנה.

אני שמח ומתרגש להזמין אתכם לשלושה מפגשים אינטרנטים שיראו לכם כיצד ניתן להגיע לחתונה בפחות שנה עם האדם המתאים לכם ביותר מלכתחילה.

אני לא מצפה שתאמינו לי, אני מבקש שתבדקו אותי.

להצטרפות להדרכה האינטרנטית שתגלה לך את הדרך להגיע לחתונה בפחות משנה עם האדם המתאים לך ביותר, יש ללחוץ על קישור זה כעת.

מפגש ראשון יתקיים ביום ראשון הקרוב ט"ו באב 25/7/21 משעה 17:00 עד שעה 18:00 נושא "סוד החיפוש " ונגלה את הדרך הקלה ביותר להכיר את האדם המתאים ביותר מלכתחילה, ללא פשרות וללא פגישות מיותרות.

מפגש שני יערך ביום שני הקרוב ט"ז באב 26/7/21 משעה 17:00 עד שעה 18:00 בנושא "סוד ההכרות" כיצד להכיר את עומק הנפש השני בדייטים ללא מסכות וללא הצגות. באופן שגורם להיפתח בקשר ולהתקדם לכיוון חתונה.

מפגש שלישי יתקיים ביום שלישי הקרוב י"ז באב 27/7/21 משעה 17:00 עד שעה 18:00 בנושא "סוד אהבה" כיצד להגיע לאהבה עם האדם הנכון ללא חסימות רגשיות, ולסגור חתונה בחצי שנה עד שנה אחת בלבד.

לשריון מקום בהדרכה האינטרנטית שתגלה לך את הדרך להגיע לחתונה בפחות משנה עם האדם המתאים לך ביותר, יש ללחוץ על קישור זה כעת.

אשמח לראותכם

אלי גרון
ביה"ס לזוגיות בואי כלה

אלי גרון
עצמי
מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו