חולה קורונה התחפש לאישה כדי לטוס

גבר אינדונזי שקיבל תשובה חיובית לבדיקת קורונה התחזה לאשתו וחבש כיסוי פנים מוסלמי כדי לעלות לטיסה. התרמית התגלתה והוא נעצר.

ניסן צור - ערוץ 7 , י"ב באב תשפ"א

חולה קורונה התחפש לאישה כדי לטוס-ערוץ 7
רעלה
צילום: iStock

בדיקת הקורונה החיובית לא מנעה מגבר אינדונזי לעלות לטיסה, בצורה יצירתית במיוחד.

על פי דיווח ברשת CNN האיש ביקש לעלות לטיסה פנימית מג'קרטה לטרנטה, אך כמו שאר הנוסעים התבקש לעבור בדיקת קורונה לפני הטיסה. לצערו, כאשר התקבלה התשובה לבדיקה, התברר כי היא חיובית והוא חולה בקורונה.

אלא שהאיש החליט כי הטיסה חשובה לו מדי על מנת לפספס אותה, והוא החליט ברעיון יצירתי במיוחד לחבוש כיסוי פנים מוסלמי, ניקאב, המאפשר פתח רק לעיניים, תוך שהוא מתחזה לאשתו שקיבלה תשובה שלילית לבדיקת הקורונה שעברה.

האיש הצליח לשטות בצוות הקרקע ולעלות על המטוס תוך שהוא מציג את דרכונה ובדיקת הקורונה השלילית של אשתו. אלא שלצערו התרמית לא הוכתרה בהצלחה בזכות עירנותה של אחת מצוות דיילות המטוס.

הדיילת הבחינה כי "האישה" נכנסה לתא השירותים במטוס, וכעבור מספר דקות יצא משם גבר. הדיילת דיווחה מיד לטייסים ואלו הזעיקו את כוחות הביטחון לשדה התעופה בטרנטה שם נעצר האזרח המתחזה.

הוא עבר בדיקת קורונה נוספת במקום, כאשר גם היא נמצאה חיובית, והוא נלקח באמבולנס לביתו בעיר טרנטה שם יעבור את ימי הבידוד הנדרשים ולאחר מכן יועמד לדין עקב התחזות וסיכון הנוסעים וצוות האוויר.

אינדונזיה היא אחת המדינות שנפגעו בצורה קשה במיוחד מוריאנט הדלתא החדש של נגיף הקורונה. עד היום נרשמו כשלושה מיליון מקרי הידבקות בקורונה, ומספר המתים מהנגיף עומד על 75 אלף בני אדם.