סיום תפילת יום הכיפורים בתל אביב
סיום תפילת יום הכיפורים בתל אביב צילום: ראש יהודי

קבלת שבת חגיגית, סעודות שבת משותפות, ולימוד תורה עד 2 בלילה אלו לא פעולות שגרתיות למרבית תושבי העיר תל אביב.

העיר שידועה לכולנו כעיר ללא הפסקה שבה ישנן חגיגות מסיבות ובילויים, מגלה את פניה מזווית שונה ומרעננת במיוחד.

מרכז 'ראש יהודי' פועל מזה עשרות שנים בעיר ופותח את שעריו בפני כל מי שמעוניין לשמוע ולטעום תורה ולהתחבר לזהות היהודית.

מסתבר שגם בתל אביב הביקוש ליהדות לא פוסק אף פעם. תושבים רבים מוצאים עצמם בשנים האחרונות מעיזים לעצור את שגרת החיים העמוסה והגדושה, ולעסוק בשאלות גורליות עבורם ועבור עתידם. תושבים אלו, מצאו את מרכז 'ראש יהודי 'ככתובת לבירור וחיבור לזהותם היהודית, ומגיעים מידי ערב ללימוד משותף, חוגגים יחד את השבת בסעודות ובשירה.

כעת, יוצא המרכז במיזם חדש עבור זוגות בני תורה, אברכים ועובדים, להגיע לגור בתל אביב ולפעול בעיר כשליחים שיפיצו את אורה של תורה ואהבת ישראל.

בימים אלו יוצא מרכז ראש יהודי להרחבת פעילות ברחבי העיר, הפרויקט החדש הוא הקמת פתים פתוחים שאותם שליחי הארגון יתפעלו בעיר.

המיזם פותח אפשרות של חוויית שליחות עוצמתית לזוגות בני תורה, המעוניינים להדביק את תושבי העיר באהבת התורה והעם. הפרויקט החדש, מאפשר לזוגות שיעברו לתל אביב מגורים בשכונות העיר עם מלגת מגורים למתאימים.

בארגון מקימים "בית מדרש לשליחים" שיהווה מרכז להעצמה והעשרה לאותם שליחים. במרכז החדש הארגון ידאג לחיזוק וההעשרה, וליווי אישי לאותם שליחים.

ב"ראש יהודי" פונים לא רק לזוגות צעירים, אלא גם לזוגות מעט יותר מבוגרים שכבר ילדיהם הקימו בית משלהם ומעוניינים לעבור לאתגר הבא בחייהם.

משפחת כהן, המתגוררים בעיר כבר שנתיים, מספרים על עוצמתה של הפעילות שלהם בעיר:
"ראש יהודי זה משפחה והקירוב הוא מכוח המשפחה, מכוח השבת שהיא העוגן שלנו בחיי השבוע הסוערים". עוד הוסיפו הזוג כהן וסיפרו: "ראש יהודי מבקש מאתנו לפתוח את הלב, להסיר את כל המחיצות ולזכור שאחים אנו. ראש יהודי זה קשר ישיר לגאולה שקוראת ממש פה מול עינינו וזו זכות עצומה להיות חלק מהדבר הטוב הזה".

אם גם אתם מעוניינים להגיע לשליחות מיוחדת במינה, ליצור גשר בין העולמות ולהיות בית למי שמבקש לגלות את עולם היהדות, מרכז ראש יהודי מזמין אתכם ליצור קשר ולהצטרף לפרויקט השליחים.

"ראש יהודי זה משפחה והקירוב הוא מכוח המשפחה, מכוח השבת שהיא העוגן שלנו בחיי השבוע הסוערים".
עוד הוסיפו הזוג כהן וסיפרו: "ראש יהודי מבקש מאתנו לפתוח את הלב, להסיר את כל המחיצות ולזכור שאחים אנו. ראש יהודי זה קשר ישיר לגאולה שקוראת ממש פה מול עינינו וזו זכות עצומה להיות חלק מהדבר הטוב הזה "

אם גם אתם מעוניינים להגיע לשליחות מיוחדת במינה, ליצור גשר בין העולמות ולהיות בית למי שמבקש לגלות את עולם היהדות, מרכז ראש יהודי מזמין אתכם ליצור קשר ולהצטרף לפרויקט השליחים.

לפרטים נוספים ויצירת קשר לחצו כאן.

חברותא בראש יהודי
צילום: ראש יהודי
מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו