אב הילדה שנאנסה על ידי בדואים במיטתה: "אנחנו נותנים לבדואים הכל והם צוחקים עלינו"

אב הילדה שנאנסה על ידי בדואים תוקף בחריפות את התנהלות הרשויות בנגב ומספר לערוץ 7 בעת סיור של שדולת ארץ ישראל: "עשר שנים אני מתחנן לאדמה חלקאית ומסביבי הבדואים מגדלים שדות על שדות של סמים".

עדו בן פורת - ערוץ 7 , י"ג באב תשפ"א

האבא שבתו בת ה-10 נאנסה על ידי פורצים מהפזורה הבדואית, השתתף היום (רביעי) בסיור בנגב יחד עם חברי כנסת משדולת ארץ ישראל, והאשים את רשויות המדינה בהפקרת האזור.

"קיימת גזענות הפוכה של מדינת ישראל כלפי אזרחיה היהודים. הערבים טוענים שאנחנו מדינת אפרטהייד , זה נכון רק בכיוון ההפוך. האפרטהייד הוא כלפי היהודים. לא יכול להיות שהאכיפה נגד יהודי שחורג במילימטר נעשית במהירות, כשבפזורה הבדואית החוק לא קיים, כולל ביישובים ה'מוסדרים' לכאורה'', אמר א' לערוץ 7.

א' תיאר את ההפקרות: ''נותנים להם הכל והם עושים מאיתנו צחוק ואנחנו אשמים - כי אנחנו גזענים כלפי עצמנו ודואגים להחריב את המדינה שלנו.

"הם לא מבקשים ונותנים להם הכל, לנו לא נותנים כלום. עשר שנים אני מבקש אדמה חקלאית ולא זוכה למענה, כשמסבינו הבדואים מגדלים כמו בקולומביה שדות על שדות של סמים. זה המצב בדרום היום", הוא מוסיף.

א' התייחס גם למשפט נגד הפוגעים בבתו. "לא ציפיתי לצדק במשפט הזה מלכתחילה. מדינת ישראל בנושא של אונסים היא מתעלמת ולמעשה מתירה את זה. הסיכוי שהאדם הזה יקבל עונש ראוי נמוך וגם העונש המקסימלי נמוך מדי לעבירה כזו. אנחנו מפקירים את הכל ואין חלל ריק - והפשע נכנס לשם. כבר הייתי מעדיף שהמשפט יתנהל לפי דיני השריעה כי אז האנס היה מקבל את העונש הראוי".

כזכור, בתחילת השנה חדרו בדואים לבית של א' באחד מיישובי הדרום, נכנסו לחדר של בתו בת ה-10 ואנסו אותה. "בשעה 12 ורבע בלילה היא באה בבכי לחדר שלנו. חשבתי שהיא חלמה איזה חלום. אמרתי לה: 'תמשיכי לישון, בואי תשכבי לידנו'. אשתי, ששמעה את הזעזוע בקול שלה, אמרה שקרה משהו".

"קפצתי לראות אם זה אמיתי או לא", הוא מספר. א' גילה שמפתחות המכונית נעלמו, "ראיתי אותם בכביש. חושך מצרים. הצלחתי לראות שתי דמויות עם חרמוניות בורחות ברגל. הם נעלמו כלא היו. כמו רוחות רפאים".