אל תוותרו על עוגת לב
אל תוותרו על עוגת לב צילום: עובד פרל

הימים סביב ט"ו באב תמיד ממלאים את המסעדות בזוגות נשואים ובדייטים. אולי שכחנו אבל בט''ו באב שעבר היינו עדיין בשיא מגיפת הקורונה.

גם השנה זוגות רבים יעדיפו להימנע מלהיכנס למסעדה, אז בדקנו עבורכם אופציה מעניינת: מארז ט''ו באב לפיקניק זוגי או לסלון בבית.

רשת מאפיות "אורן משי", בבעלות אתי שלומי, מייצרת ומשווקת לחמים ודברי מאפה גם בחו"ל, ונמנית בין המאפיות המובילות בארץ. "הערכות הקולינריות של רשת אורן משי הוכנו לאחר מחשבה רבה להביא לכם את הערכה הכי שווה, מפנקת וממכרת לפיקניק רומנטי", הצהירו בחברה ואנחנו יצאנו לבדוק.

המארז היה מחולק לשניים: ארוחת ערב עדינה וקינוחים של אהבה. את המארז שקיבלנו הבאנו הביתה. מי אמר שבבית אי אפשר ליצור אוירה רומנטית? אחרי שהילדים נרדמו, התיישבנו לפיקניק ביתי.

אז מה מצאנו בערכה: יין אורגני משובח מהרי יהודה (כולל גביעי יין), לחם מחמצת צרפתי פרוס, ריבת אפרסקים ושני סוגי גבינות איכותיות של אורן משי.

לקינוח קיבלנו עוגת שכבות שוקולד, עוגת קרם בצורת לב ומצופה ריבת תות, שני קוראסוני שקדים ושש עוגיות מקרון. עלות המארז: 250 ₪.

"האהבה שלנו למסורת האפייה בהקפדה על חומרי הגלם האיכותיים ביותר - מאפשרת לנו לייצר לחמים ומוצרי מאפה איכותיים ומשובחים באהבה רבה לכלל קהל לקוחותינו", אמרה שלומי ובהחלט כך הרגשנו.

כשפתחנו את המארז, ראינו שכל מוצר ארוז באופן שמור ויפה מאוד. בהחלט נתן לנו חשק. חומרי הגלם טובים ומרגישים שנעשתה עבודה טובה. יחד עם זאת, לתחושתי היה יותר מידי לחם ביחס למטבלים: 2 סוגי הגבינות והריבה מיצו את עצמן די מהר ונשאר לנו המון לחם לכריכים של מחר.

הקינוחים מפנקים ולמרות שהם מוגשים ב"טייק אווי" הם לא נופלים מקינוחים של מסעדות טובות. "אורן משי" חשבו עד הפרט האחרון והיה לנו כל מה שצריך בשביל פיקניק זוגי מושלם.

אורן משי הינה רשת מאפיות בפריסה ארצית, מחזיקים בתעודות כשרות מהרבנות ומבד״ץ בית יוסף. תוכלו למצוא סניפים שלהם בבאר שבע, אשקלון, ראשון לציון, יבנה ונתיבות. בקרוב ייפתח סניף חדש במרינה באשקלון. הרשת קרויה כך על שם אורן שהוא הבן הקטן ומשי שזה ראשי תיבות של מאת שמו יתברך. כשנשרף המפעל והנזק נאמד בכ- 14 מיליון שקלים, אמרה שלומי ש"משי" בהיפוך זה יהי שמו מבורך.

לסיכום: מפעל ביתי שמביא אוכל ביתי ברמה גבוהה. למרות השריפה הרשת גדלה ופותחת סניפים נוספים וממשיכה להתרחב. מחיר מארז זוגי לט''ו באב מעט יקר אך המארז טעים ומוגש באופן קפדני ומצויין. כשאתם מזמינים מארז, תוכלו לבחור ממגוון מנות, אנו ממליצים לא לפספס את הקינוח קרם מסקרפונה ותות בצורת לב.