בן כספית
בן כספית צילום: Miriam Alster/Flash90

העיתונאי ושדרן 103fm בן כספית שוחח עם ניסים משעל הבוקר ותקף את יו"ר הליכוד על השיחות שקיים עם מנכ"ל חברת פייזר.

"זה מכמיר לב. נתניהו קצת מתבלבל, אנחנו לא באירוע שהיה אצלו לפני שנה וחצי. הוא קיבל הרבה נקודות על הנדנוד שלו לאלברט בורלא. בינתיים הגלגל הסתובב, הישראלים התחסנו, ועכשיו חוזר וריאנט ה'דלתא' שהוא שונה לגמרי", אמר כספית.

הוא הוסיף כי "עכשיו הפניקה מיותרת, נתניהו כבר לא ראש ממשלה ופועל מאחורי גבה. הוא מדבר במונחים ההיסטריים. נפער חלל ענק בחייו של נתניהו, מעולם ראש ממשלה לא כיהן כאן 15 שנה. יהיה מפח נפש גדול כשהאסימון ייפול. הממשלה שרדה את המבחנים הגדולים, חולשתה היא עוצמתה, אך מצד שני הכל באמת בזכות נתניהו. הממשלה היא התגשמות חלומותיי, חלמתי שנים שהיא תקרה".

על חיזוריו של רה"מ לשעבר ויו"ר האופוזיציה אחרי שר הביטחון בני גנץ, אמר: "נתניהו אף פעם לא מוותר. תזרוק אותו מהדלת, הוא יחזור מהחלון. האופציה הכי רלוונטית ומיידית זה לפרק את הממשלה הזו ולהקים אחת חלופית תחתיה עם קולו של שיקלי, וברמת המספרים זה הדבר הרלוונטי היחיד. הוא מחבר את זה לעובדה שגנץ מתוסכל. נתניהו מנסה למנף את זה. הסיכוי שזה יקרה נמוך מאוד אם לא אפסי, לגנץ יש עוד קרב גדול, קשה ואכזרי נגד אביגדור ליברמן בסוגיית תקציב הביטחון. גנץ לא יפרוש".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו