רהיטי יוקרה
רהיטי יוקרה צילום: FREEPIK

מה מומלץ לדעת על בחירת רהיטים יוקרתיים? במאמר זה אנו נספק לכם את כל המידע שתצטרכו כדי לבחור רהיטים יוקרתיים בעלי מראה מיוחד במינו עבור כל חדר בביתכם. על מנת לאפיין רהיטי יוקרה בבית, עליכם להכיר מספר נושאים שבאמצעותם תוכלו להביע את עצמכם בתחום הריהוט על הצד הטוב ביותר.

גיבוש נכון של מבני הרהיטים השונים

לרהיטים ישנם מבנים ייחודיים אשר חלקם משמשים אותנו במדויק וחלקם פחות מתאימים לנו. הדבר אישי אצל כל דייר ומשפחה. לדוגמה, יש דיירים שבשל כך שקיר הסלון הראשי פנוי לחלוטין עבורם, הם יכולים להטמיע שם מזנון שלם או ספרייה יוקרתית שיכסו את כל השכבה. מנגד, מי שהקיר שלו נתפס כבר על ידי תכולה אחרת יוכל לעשות שימוש מיטבי דווקא במזנונים ובספריות שלא חולשים על הקיר כולו. הדבר נכון גם בתחום הכורסאות והספות, השולחנות לפינות האוכל ולסלונים ולכל רהיט אחר שתידרשו לרכוש. שקדו היטב על המבנים ובחרו את מה שמשרת אתכם באופן מיטבי.

גיבוש נכון של עיצובם החזותי של הרהיטים

בתחום הריהוט בחלק מהמקרים חומרי הייצור המקוריים הם חומרי הצבע החיצוניים ובחלק אחר של המקרים משתמשים בצביעה ממוחשבת בשביל להסתיר את זהותו הגונית של החומר ממנו יצרו את הרהיט. לדוגמה, שולחן עץ הוא ברוב המקרים שולחן שעשוי מאותו עץ בו הוא נראה, לעומת שולחן פולימרי, בו לרוב החום הוא גוון צביעה. גם בתחום הריהוט היוקרתי המודרני דברים הולכים בדרך דומה. רהיטים מסוימים עשויים מחומר ייצור שבמקורו הוא לבן ובחלק אחר של המקרים נצבעים בשכבה זו. חשוב לבחור רהיטים יוקרתיים שמשתלבים עם חזות הבית שלכם ומקיימים את סגנון העיצוב שתכננתם לגבש בו מבעוד מועד.

ארנה רהיטים – הבית שלכם לרהיטי יוקרה

חברת ארנה רהיטים מתמחה בייצור ובשיווק של רהיטים יוקרתיים במחיר שאינו יקר. כיצד פלא זה מתרחש? בראש ובראשונה, החברה פועלת בארץ ואינה מבססת את פועלה על יבוא מחו"ל. החברה היא גם זו שמייצרת את הרהיטים ולכן המחיר אוטומטית נמוך ללא תחרות כי אין עלויות יבוא. בנוסף, החברה מתמחה בעיצוב כל סוגי הרהיטים ממיטב אסכולות העיצוב ולכן קל מאד יהיה לכם למצוא את התכולה שתכננתם להציב בבית. ארנה רהיטים מביאה את בשורת הריהוט לכל מי שחפץ בפריטי יוקרה מן המעלה הראשונה ומעוניין לשלם עליהם מחיר כלכלי מבלי לרדת האיכות ובמרבית המקרים אף להשביח אותה לעומת המתחרים.