פק"ל רנה
פק"ל רנה צילום: באדיבות "קול רנה"

קרה לכם פעם שיצאתם עם כל המשפחה לטיול ורק כשהגעתם לשטח גיליתם ששכחתם משהו? מיזם חדש שיוצא בימים אלו, בעיצומו של החופש הגדול, על ידי עמותת "קול רנה", יעזור לכם לא להתבאס אם שכחתם משהו.

"פק"ל רנה", המוצב בימים אלו במעיינות ברחבי רמת הגולן, מכיל בתוכו את כל הדברים שאתם עלולים לשכוח לקחת איתכם לטיול - כירה, בלון גז, שקיות זבל, כוסות וסכו"ם חד פעמי, שקיות אישיות של סוכר וקפה, חטיפים, כדור למשחק ועוד. בתוך כל פק"ל יש גם "ספר אורחים" המזמין את המשתמשים לכתוב רשמים, חוויות, הצעות לטיולים נוספים ועוד.

מתנדבי עמותת "קול רנה" יעברו לאורך עונות הטיולים, יתחזקו את הערכות וימלאו ציוד שנגמר. בעמותה מזמינים את המטיילים להינות מהפק"ל שהוצב עבורם וגם להשאיר בתוכו דברים שיוכלו לסייע לבאים אחריכם.

בואו להיות שותפים בהנצחת זכרה של רנה שנרב הי"ד

מיזם "פק"ל רנה" הוא אחד מבין מיזמי החסד הרבים שמפעילה עמותת "קול רנה" לזכרה של הנערה רנה שנרב הי"ד. בימים אלו יוצאת העמותה בקמפיין גיוס המונים עבור הגדלת פעילות העמותה והרחבת מיזמי החסד בכל רחבי הארץ.

"אנחנו מודים למשפחת יונה מחיספין על מסירות הנפש שלהם בהובלת המיזם המדהים בכל רחבי רמת הגולן" אמר מנכ"ל העמותה מתניה שנרב, וקרא לציבור: "בואו וקחו חלק בהחזקת מיזמי החסד הרבים שהעמותה מפעילה בעזרת מאות מתנדבים ומתנדבות בכל רחבי הארץ"

בואו להיות שותפים בהנצחת זכרה של רנה שנרב הי"ד