סגולות
סגולות שאטרסטוק

לכבוד חג האהבה היהודי (כי אנחנו לא חוגגים את ולנטיינס האנטישמי) אספנו לכם סגולות למתקדמים שאחריהן אין מצב שהחצי השני לא יגיע בריצה. רוב המידע בכתבה לא בדוק בכלל - כולנו פה התחתנו בני 12, עמכם הסליחה.

לומר את שיר השירים 40 יום, קודם עלות השחר

מה לעשות, לא אנחנו קבענו את החוקים – עלות השחר זו שעת רצון גדולה, ושערי השמיים נפתחים כדי לשמוע אתכם קוראים "הנך יפה רעייתי" בעיניים טרוטות ומבקשים על עצמכם מישהו לשתות איתו את הקפה של הבוקר.

בכלל, 40 יום זה אלמנט חזק בסגולות לזיווג – אפשר גם ללכת על שחרית בכותל או לקרוא את כל ספר תהילים על קברו של רבי לייב בעל היסורים בצפת, או 40 יום טבילה לאור ירח בים המלח. סתם, את האחרון המצאנו, אבל תודו שזה נשמע אמין.

להחביא את הזרוע מקערת הסדר בכיס המעיל הימני של הרווק

זו סגולה אמיתית לחלוטין של יהדות ליטא ויש לזה גם חוקים: זה צריך להיות באחד מימי חול המועד, בלי שהמועמד לנישואין יודע. כשהוא ילבש את המעיל וימצא את הזרוע (ואנחנו מאד מקווים שזה לא יהיה רק בחורף הבא) – מובטח לו שיתארס עוד באותה שנה.

לקנות כוס לשבירה מתחת החופה או טלית לחתן העתידי

כמו שנאמר בכתבים המוקדמים של רבי אביתר הבנאי - "הכול כבר מוכן, עכשיו רק חסר שיבוא החתן."

ענייני ביצים

שמענו מרווקות למודות סגולות שסבתא שלהן שלחה אותן לבשל ביצה קשה, לאכול חצי ולישון עם החצי השני מתחת לכרית, וגם ללבוש שמלה לבנה, ללכת לצומת באמצע הלילה ולזרוק שם ביצה (אחרת). לא יודעים איך זה אמור לעזור, אבל לא מתווכחים עם סבתא.

דרך אגב, אם יש לכם איזה קן יונים מציק בסביבה – אומרים שלעשות שילוח הקן זו גם אחלה סגולה לזיווג.

להגיע לכנס 'עת לאהוב' של פרויקט 252

ת'כלס זה הדבר הכי מעשי ברשימה פה שאתם יכולים לעשות עוד השבוע – הכנס הגדול של הקיץ למחפשי זוגיות יתקיים ביום שלישי במרכז שלווה בירושלים, ומחכות לכם שם מלא הרצאות פרקטיות להכנה לזוגיות, עמדת צילום ושדכניות, מופע פלייבק ואפילו אפליקציית היכרויות למשתתפים!

כאן קונים כרטיס, וזו סגולה בדוקה באמת כי 83 זוגות כבר ניסו ונושעו אז מה נאמר.

ואם אתם ממש בקטע של אקסטרים אז אפשר גם להשרות שברי כוס חתונה במים ואז לחפוף את הראש עם המים או לעבור מעל חנוכייה בוערת ב'זאת חנוכה'. אמיתי לגמרי.

אבל אל תחכו עד חנוכה, בואו עכשיו לכנס 'עת לאהוב' – הרבה פחות מסוכן.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו