דודי פינקלר
דודי פינקלרצילום: חיים טויטו

דודי פינקלר, מנהל כנס ירושלים, אמר היום (ראשון) כי בכנס הקרוב יהיה מעניין במיוחד לשמוע מספר אנשים אך מהתפקיד החדש בחייהם.

"מאז כנס ירושלים האחרון, ממשלה חדשה קמה בישראל", אמר. "נפתלי בנט הוא העומד בראשה, וישנם שרים חדשים שמאיישים את המשרדים השונים".

"לפני חצי שנה, בכנס ירושלים ה-18 שמענו אותם כשביקשו את אמון הציבור שייבחר בהם. בכנס הקרוב אנחנו נשמח כבר לשמוע את אותם האנשים ממקום שונה, זווית אחרת", ציין.

על פרס ירושלים הוא הרחיב: "במהלך הכנס אנו מוקירים אישים וגופים ששינו ופעלו לטובת עם ישראל בתחומים רבים ומגוונים. הפעם נזכה להעניק פרסים בתחום הבריאות, ההתיישבות, החינוך והיהדות, וגם בתחום התרבות".

לדבריו, "אישים אלו לא פעלו כדי לקבל פרס אלא פעלו מתוך ראייה אמיתית של תיקון עולם. אנו מבקשים להודות להם כדי להכיר להם טובה ותודה לפועלם ולחזק את אלו המתכוונים לעשות טוב בחייהם. בזמן הקרוב יפורסמו שמות הגופים שזכו בפרסים. בכנס יהיו הפעם הפתעות וטוויסטים צבעוניים".

"אני מאמין שיהיה כנס מרתק ואני מזמין את כולכם לקחת הפסקה ממרוץ החיים ולבוא, לשמוע ולהנות. יום ראשון כ"ג אב 01.08.21 במרכז מורשת מנחם בגין בירושלים", כך מנהל הכנס, דודי פינקלר.