מיקי זוהר
מיקי זוהר צילום: הדס פרוש, פלאש 90

חבר הכנסת מיקי זוהר (הליכוד) תקף ב-103FM את מינויו של אלי אבידר לתפקיד שר.

"מה שמטריד אותי באופן כללי היא התנהלות חברי הממשלה שמרשה לעצמה לחצות את כל הקווים האדומים שהגדירו. בסוף, אם היינו עושים דברים כאלה, אני לא חושב שהיה את השקט שיש עכשיו. אנחנו מאוד לוחמניים, זו אופוזיציה שלא הייתה עדיין בישראל ואנו רואים את תפקודה שהוא לא רע בכלל, אך זה גם הרבה בזכות ההתנהגות הדורסנית של הקואליציה שלא יודעת לכבד את קיומנו", אמר זוהר.

הוא הוסיף, "הקואליציה חושבת שאנו כאן כדי שירסנו וישפילו אותנו. אני חושב שזה נובע בעיקר מנקמה אישית של אלקין וחברי מפלגתו, שרוצים לפגוע בליכוד ובנתניהו. הדרך שבה הם נוקטים לא מובילה להצלחה, לא של הממשלה, לא שלהם כקואליציה ולא של מדינת ישראל. אני לא רואה את הממשלה הזאת נופלת מחר בבוקר, אני רואה בצער רב שרידות קואליציונית שתצליח להחזיק מעמד בגלל אירוע אחד מאוד חשוב - אנשים שמגדירים את עצמם כימין איבדו את הציבור שתמך בהם לכן אין להם עניין לפרק את הממשלה".

"חברי הקואליצה יעשו הכל כדי להחזיק את הממשלה. אי אפשר להאשים את השמאל, ברור שהוא רוצה להיות בשלטון אחרי שנים באופוזיציה. זו ממשלה משותקת שלא יודעת לקדם אידאולוגיה. באופוזיציה היו יכולים לשתף פעולה עם דברים טובים אם הקואליציה לא הייתה פועלת כפי שהיא פועלת. נכון לעכשיו הם ממש מנסים להשפיל ולזלזל, ומתעלמים מחצי מאזרחי ישראל. אם הם ישנו את הגישה, יכול להיות שתהיה פה אופוזיציה יותר שיתופית. נעשה את הכל כדי שהממשלה תתייאש כמה שיותר מהר", סיכם זוהר.