ח"כ לשעבר משה פייגלין ששב למפלגת הליכוד התארח באולפן ערוץ 7 ודיבר על המעבר מ'זהות' למפלגה בה היה חבר במשך שנים רבות.

"זהות מופקדת בידיה הנאמנות של עורכת הדין של המפלגה. הגעתי למסקנה שעל מנת להמשיך במסע חיי ודווקא כדי לשמור על המטרה נכון כעת לחזור לליכוד. הבשורה של זהות, לפניה של מנהיגות יהודית ועוד לפני של 'זו ארצנו' היתה אותה בשורה: מנהיגות אמונית למדינת ישראל. לייצר את מדינת ישראל ככלי להגשת ייעודו ההיסטורי של עם ישראל", סיפר פייגלין.

למרות ההצטרפות לליכוד הוא לא מסתיר את הביקורת שיש לו עדיין על נתניהו. "אני חושב שנתניהו עשה טעות חמורה כשחיזר אחרי רע"מ והערבים ואני בהחלט מסכים שהוא היה עושה אותו דבר. אני עומד מאחורי כל הביקורת העניינית שהיתה לי לאורך השנים נגד נתניהו".

פייגלין מודה כי שאיפותיו מכוונות לצמרת המפלגה ואף לראשותה. "בטווח הארוך זו בודאי המטרה ואני לא מסתיר זאת. ההתנהלות הולכת להיות שונה לחלוטין כי זה ליכוד אחר לגמרי. נפגשתי עם נתניהו והוא ידע על הצטרפותי הרבה לפני שהציבור ידע. אני לא מתכוון להצטרף לפוטץ' שנעשה בשלוש השנים האחרונות על הרוב היהודי בישראל באמצעות כתבי האישום וכל מסע הצלב נגד המנהיג הנבחר, עם כל המחלוקות והטענות שלי כלפיו".

"בסופו של דבר, עם כל התיקים המגוחכים הללו, הצליחו להדיח - לא את נתניהו - אלא את הרוב היהודי מהמקום היחיד שהוא יכול לבוא לידי ביטוי ואלו הבחירות. הוא לא יכול לבוא לידי מקום במערכת המשפט, בתקשורת ובכל האליטות הבלתי נבחרות. במקום שבו הרוב היהודי בוחר את נציגיו, שם נפל דבר", טוען פייגלין.

כיצד זה קרה? לפייגלין יש הסבר מפורט. "אין ספק שהמצביעים של ליברמן לדוגמה הם אנשי ימין. אבל ליברמן הבין היטב ששנאת החרדים גוברת אצלם על הימניות והם נגרעו מהגוש הימני. אחר כך בא גדעון סער והצליח לגרוע מגוש הימין את אלו ששנאת נתניהו גוברת על הימניות שלהם. לבסוף הגיע בנט והעביר אל השמאל עוד שבעה מנדטים בגניבה מתוך התרמית הכי גדולה שהיתה בפוליטיקה הישראלית".