ח"כ לשעבר משה פייגלין התארח בערוץ 7 ודיבר על התנגדותו לחיסונים נגד קורונה. "לפני כשנה השתכנעתי שמדעני 'היגיון בריא' עושים שכל והם שכנעו אותי שהדרך הנכונה להתגונן מפני הנגיף הזה היא להגן היטב על האוכלוסיה שבסיכון שהם בין 15% ל-20% ולשחרר את כל השאר. בהמשך איבדתי אמון לחלוטין במערכת הבריאות".

"אני מבקש לשים לב לנתון פשוט: כ-11 אלף מאובחנים נכון לשבוע שעבר - מתוכם 100 באים מהאוכלוסיה החרדית והערבית. מה משותף לחרדים ולערבים? שלא הקשיבו להוראות. לא היו אצלם בגלים קודמים יותר מתים מהאוכלוסיה הכללית. אלו נתונים שקריים. רמת המוות היתה כמו בכל האוכלוסיה. הם חלו יותר, החלימו ועכשיו הם יותר בריאים. ומי שהקשיב להוראות לא יותר בריא. שמעתי את מנכ"ל בית החולים הרצוג מספר שהוא פותח מחלקת קורונה שנייה וכל המאושפזים אצלו מחוסנים. אין לו מאושפזים לא מחוסנים. בטווח הקצר מתגלות תופעות לוואי בחיסון ואנחנו לא יודעים מה יהיה בטווח הארוך", מוסיף פייגלין.

הוא תוהה, "מדוע ילד שלא נמצא בשום סיכון מהקורונה צריך לקבל זריקה יכולה להתפתח לו דלקת בשריר הלב? וזו הרי לא תופעת הלוואי היחידה".

לדעתו המתקפה של ראש הממשלה כלפי מתנגדי החיסונים היתה מוטעית. "הנאום של בנט היה מחפיר. לקחת מיליון אנשים, שחוששים לבריאותם אחרי שאנשי מדע אמרו שמי שלא מתחסן לא מסכן כהוא זה את האחרים, ולסמן אותם כאויבי העם ולומר שבגללם לא נוכל לחיות את חיינו? בנט חשף את אופיו הרודני ואת חוסר ההבנה הבסיסי בשאלה מי כאן בכלל בעל הבית - העם או המניפולטרים שלקחו את השלטון במעשה הרמייה הגדול ביותר שהיה אי פעם בתולדות הפוליטיקה הישראלית".

"אני יודע מה זה לסרב פקודה, לא יודע מה זה לסרב חיסון. בחנתי ובדקתי וויתרתי על החיסון וברוך השם אני אדם בריא", מסכם פייגלין.