השוטרים והנערים באריאל
השוטרים והנערים באריאל צילום: ללא

שוטרי משטרת ישראל ובני נוער ממועדון הנוער "דאורייתא" בעיר אריאל מבית "OU ישראל", נפגשו השבוע (שני) יחד לפעילות משותפת.

כחלק מפעילויות הקיץ של המועדון וכחלק מפרויקט מיל"ה (משטרת ישראל למען הנוער) הכינו השוטרים הקהילתיים לבני הנוער יום פעילות מרתק בו למדו החניכים על עבודת המשטרה, כיצד ניתן להסתייע בה ושיתוף פעולה בין הנערים לבין השוטרים הקהילתיים.

את היום הובילו ידן כהן, מנהל סניף אריאל של מועדון הנוער "דאורייתא", והשוטר הקהילתי ינון טביב שטרחו רבות כדי שהיום יצא אל הפועל.

פבל פולב סגן ראש העיר ונציגי השיטור הקהילתי כיבדו את האירוע בנוכחותם ודיברו עם הנערים על לקיחת אחריות בקיץ וניצול הזמן שיש להם בקיץ. לסיום היום העניקו השוטרים שי לחניכים וברכו אותם כי המפגשים היחידים שיהיו להם עם המשטרה יהיו מפגשים מסוג זה.

"היה יום מיוחד ומעניין", אמרה נעמה הררי חניכת הסניף. "אם עד היום הסתכלנו על שוטרים כגורמים שכדאי לשמור מהם מרחק או כאנשים שכל התפקיד שלהם הוא להציק לנו הרי שעכשיו הבנו איזה תפקיד חשוב הם מיישמים וכמה הם יכולים לעזור לנו. יש מצב שאתחיל להתנדב מתישהו".

ידן כהן, מנהל סניף דאורייתא באריאל, אמר: "אנחנו מברכים על שיתוף הפעולה עם המשטרה, חשוב שהנערים יכירו את המשטרה גם מזוויות נוספות, משטרה זה לא רק דו"חות תנועה או פיזור מסיבה רועשת בלילה, כמו כן חשוב שהשוטרים יכירו את הנערים פנים אל פנים ולא רק בעת פעילות. אנחנו מלאים בתודה לשוטר הקהילתי ינון העושה כל מאמץ למען הנוער באריאל ולמען החניכים שלנו".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו