שגיב דהן
שגיב דהן צילום: דובר צה"ל

אלוף-משנה שגיב דהן מונה למפקד חטיבה 460 - חטיבת ההכשרות של חיל השריון.

טקס החילופים נערך היום (ד') במחנה "שיזפון", במעמד מפקד פיקוד ההכשרות והאימונים, אלוף מוטי ברוך, מפקד מרכז הכשרות היסוד, תת-אלוף שי קלפר וקצין השריון הראשי, תת-אלוף אוהד נג׳מה.

אלוף-משנה שגיב דהן מחליף בתפקידו את אלוף-משנה הישאם איברהים, אשר כיהן בתפקיד זה במהלך השנתיים האחרונות ויתחיל בקרוב את לימודיו במכללה לביטחון לאומי.

מפקד מרכז הכשרות היסוד, תת-אלוף שי קלפר, אמר בטקס ״המשפט האלמותי של חיל השריון מסכם את הסיפור: האדם שבטנק ינצח. האדם - כוחו, עוצמתו, מקצועיותו, כישוריו ומעשיו בשילוב של הטנק, מכונת המלחמה המתקדמת בעולם. זה מה שעושים בחטיבת ההכשרות של חיל השריון - מכשירים ומאמנים את האדם שבטנק לנצח.

''צוותי הטנקים ומפקדי הטנקים, חיילי ומפקדי שיזפון המשיכו להתכונן, לאמן ולהתאמן מתוך רצון להצטיין ולנצח במלחמה הבאה. עשייתכם חשובה ומשמעותית מאוד ומהווה חלק בלתי נפרד מהחומה הבצורה של מדינת ישראל- המשיכו כך''.

קלפר פנה למח''ט היוצא: ''הישאם, הגעת לשיזפון לאחר ביצוע שורת תפקידים משמעותית בשדה, שם וגם כאן, הצבת סטנדרט מקצועי ומבצעי גבוה ובכך הבאת את שיזפון להישגים גבוהים. שגיב, שיזפון זוכה במפקד ייחודי, ערכי ושורשי, מקצועי ויצירתי אשר משלב עומק מחשבתי מקצועיות ומשימתיות״.