ח"כ מיכאל מלכיאלי
ח"כ מיכאל מלכיאלי צילום: חזקי ברוך

יו"ר סיעת ש"ס, ח"כ מיכאל מלכיאלי, הסביר ב-103FM מדוע החליט להצטרף לבג"ץ נגד הרכב ועדות הכנסת ותקף את הקואליציה.

"הם באטרף אחד על השני, הם לא מסוגלים לנהל ממשלה, כל כך מביך לראות את זה. הם רבים לפני כל הצבעה, לא יודעים לנהל כלום, אלקין יושב בבית ושולח את הנורבגים שלו להסתובב לא מנוסים. הקואליציה נמנעת מלהעלות הצעות חוק מחשש שאין להם רוב", אמר מלכיאלי.

לטענתו, "אין פה מדיניות נכונה ועקבית, ההרגשה שלנו באופוזיציה שאנחנו מנוהלים בידי קבוצת חובבנים. כך רואים את התנהלות הממשלה וזה מטריד. קשה מאוד להחזיק כזאת קוטביות בין האחד לשני. יושב רה"מ בלי שום סמכות, מתוסכל, מנסה לעשות משהו ללא הצלחה כי לא סופרים אותו ,כמה זמן זה יכול להחזיק? הם מחלקים מיליארדים ותיקים בלי סוף. על קואליציה של 61, יש 34 חברי ממשלה. ביבי בקואליציה של 73 לא היה דבר כזה ושחטו אותו, ותראו מה קורה עכשיו".

לדבריו, "הלכנו לבג"ץ בנושא ההתנהלות הקואליציה וכבר ניצחנו. אם ביהמ"ש יסכים איתנו, נרוויח ייצוג יותר הולם. אם בג"ץ ידחה אותנו, אני לוקח את הפסק דין, מגדיל ומסגיר את זה שם את זה בכניסה לכנסת. עוד מספר חודשים נהיה בקואליציה והעלובים מולנו יהיו באופוזיציה ויצרחו, ואנחנו נלך עם חותמת בג"ץ. אני מקווה שהליכוד ידע לקחת את השלטון ולהתנהג עם האופוזיציה בדיוק כמו שהם מתנהגים איתנו. מבחינתנו הצלחנו. למה עושים את זה? כי הם מנפנפים כל הזמן בחרב הבג"ץ".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו