מיקי זוהר
מיקי זוהר צילום: Avshalom Sassoni/Flash90

ח"כ מיקי זוהר מהליכוד האשים את ראש הממשלה בנט שהוא נוהג ההיפך ממה שהביא בספרו 'כיצד מנצחים מגיפה'.

"אני ציטטתי מספרו של בנט והקראתי מה הוא אמר שצריך לעשות ומה הוא עושה בפועל, הלכה למעשה הוא עושה ההפך", אמר זוהר בראיון לרדיו 'קול חי'.

"כל הקשקושים שהבטיח לא באים לידי ביטוי. יש לנו ראש ממשלה לא טוב שלא מקדם את ישראל אלה לוקח אותה אחורה. הבטיח שתהיה ממשלת ימין והיא ממשלת שמאל".

זוהר התייחס לניפוח הג'ובים והעברת והשימוש בחוק הנורבגי, "אם היה להם רצון להתעסק בקורונה כמו שהם מתעסקים בחוק הנורבי וחלוקת ג'ובים לחברים שלהם, כנראה שהיינו במצב טוב יותר מבחינה בריאותית.

"יש להם בממשלה שרה בשם שאשא ביטון שכבר אז חשבתי שהיא צריכה לסיים את תפקידה. אנחנו רואים הלכה למעשה כמה הסיכון גדול בתפקיד שלה אז וגם היום".

על דחיית החוק שלו להחלת ריבונות ביו"ש אומר זוהר, "אני ציפיתי שהם ילכו עם האידאולוגיה שלהם, והם כרגע מעדיפים כיסאות ולא אידיאולוגיה והם ישלמו מחיר ציבורי יקר על כך".

על הגזירות הכלכליות של ליברמן לציבור הכללי והחרדי אמר זוהר, "אנחנו אופוזיציה באמת לוחמת ואנחנו מנסים לעצור את הגזירות של הממשלה, אנחנו הצלחנו לעצור חוקים שלהם. לא הייתה לוחמת כמו האופוזיציה היום, אני רוצה לשבח את יהדות התורה, ש''ס והציונות הדתית על העבודה יחד".