מנדי לנדאו ויוסי לוי
מנדי לנדאו ויוסי לוי צילום: דוברות נצח יהודה

בפלוגת תומר החרדית בחטיבת גבעתי מונה מפקד חדש לפלוגה המבצעית בגדוד רותם.

מפקד הפלוגה החדש הוא סרן מנדי לנדאו, בוגר מסלול תומר בגבעתי, שהוביל בשמונת החודשים האחרונים את ההכשרה של הפלוגה בגבעתי שנמצאת בהר קרן.

כמה מחייליו של לנדאו יצאו לקורס מפקדים ויובילו בשנים הבאות את גבעתי. לנדאו בוגר מוסדות ליובאוויטש חב"ד, עבר מגוון מסלולי פיקוד עד לתפקיד המשמעותי בחטיבת גבעתי.

מפקד הפלוגה היוצא רב סרן חי אסולין מונה לסגן מפקד בא״ח גבעתי וימשיך ללוות את פלוגת תומר.

מנכ"ל עמותת 'נצח' המלווה את החיילים החרדים, יוסי לוי, שהשתתף בטקס אמר: ״מרגש ומשמח אותנו לראות את התפתחות פלוגת תומר ואת היכולת לפתח ולקדם מפקדים מהציבור החרדי.

''מתוך רצון להמשיך להרחיב את השורות הקמנו השנה מסגרות הכנה לצה"ל במטרה לייצר עוד מנהיגות חרדית שצמחה מלמטה, מה שירים וישביח את צה"ל בכלל ואת פלוגת תומר בפרט'', הוסיף לוי. ''אנחנו מברכים את מפקדי הפלוגה וגאים בדור המנהיגות החדש, הבונים את העתיד של מדינת ישראל''.

מפקד תומר הנכנס, סרן מנדי לנדאו, מספר: ״אני גאה להיות הבוגר הראשון אשר תופס פיקוד על פלוגת תומר שבגדוד רותם, בו גדלתי. זוהי זכות גדולה עבורי לשרת בחטיבה ולהוות מודל ודוגמא לצעירים חרדים השואפים לשירות קרבי משמעותי.

''אני נרגש לפקד על לוחמים איכותיים ומקצועיים אשר מצטיינים בעבודתם תוך שמירה על אורח החיים החרדי ובטוח שיחד נמשיך להוביל את הפלוגה לשיאים חדשים״, הוסיף לנדאו.

צילום: דוברות נצח יהודה
מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו