אייפון
אייפון צילום: PIXABAY

זה קורה ברגע הכי לא צפוי. פתאום, האייפון שלכם משתבש. לא נטען, לא נדלק, המצלמה לא פועלת או שבכלל, האייפון שלכם נפל ונסדק. כשהאייפון שלכם משתבש, כל השגרה שלכם משתבשת אתו. אבל מהיום, תוכלו לחסוך זמן יקר, כסף, דלק וטרטורים עם שירות תיקון אייפון עד הבית של רשת מעבדות צ'יפזול בפריסה ארצית.

הטכנאים המוסמכים והמנוסים של רשת צ'יפזול, יגיעו אליכם הביתה או למשרד ויעניקו לכם תיקון מקצועי, אמין, במחיר אטרקטיבי ועם אחריות מלאה על התיקון. לרשת, חלפים איכותיים בעלי תאימות מושלמת למכשירי אייפון. אצלכם בבית או במקום העבודה, האייפון שלכם חוזר לשגרה במהירות עם צ'יפזול.

תיקון החלפת מסך באייפון

האייפון שלכם הוא אחד ממכשירי הסלולר הטובים והמתקדמים בעולם. אחת התקלות הנפוצות בו הוא מסך שבור או סדוק וזאת כתוצאה מנפילה מגובה או בשל מכה. מכשיר אייפון סדוק, מחייב טיפול על ידי טכנאים מנוסים בעלי ניסיון רב בתיקון מכשירי אייפון ובהחלפת מסך לאייפון. הטכנאים המקצועיים של רשת מעבדות צ'יפזול בפריסה ארצית, יגיעו עד אליכם הביתה או למקום העבודה, יחליפו את מסך האייפון ויחזירו את המכשיר ואתכם לשגרה תוך זמן קצר, במחיר אטרקטיבי במיוחד ועם אחריות על התיקון.

החלפת סוללה באייפון

מקרים בהם מכשיר האייפון אינו נדלק או אינו נטען כלל, מצביעים על בעיה בסוללה. לטכנאים של רשת מעבדות צ'יפזול בפריסה ארצית, ניסיון והכשרה רבים בתיקון כל התקלות הנוגעות למכשירי אייפון. הטכנאים שלנו יגיעו אליכם הביתה או למשרד, יאתרו את מקור התקלה במהירות ויתקנו את האייפון שלכם במהירות במחיר משתלם במיוחד ועם אחריות על התיקון לראש שקט במיוחד.

החלפת שקע טעינה באייפון

שקע טעינה תקול, היא אחת הבעיות הנפוצות ביותר במכשירי אייפון. תקלה זו עלולה לקרות בשל רטיבות, רכיבים עקומים, קורוזיה, הצטברות לכלוך ואבק ועוד. במקרים אלו, חשוב לפנות לטכנאי מוסמך ומקצועי בעל ניסיון בתיקון מכשירי אייפון. הטכנאים המקצועיים של רשת מעבדות צ'יפזול, יגיעו עד אליכם הביתה או אל מקום העבודה, יאתרו את מקור התקלה ויתקנו אותה במהירות במחיר חסר תחרות ועם אחריות על התיקון.

תיקון מצלמה באייפון

המצלמה של מכשיר האייפון שלכם היא אחת הפונקציות הכי חשובות בו. עם המצלמה אתם מתעדים את הילדים משתכשכים בבריכה, את הבילוי עם החברים, את הטיולים לחו"ל, את הרגעים הרומנטיים ומה לא? מצלמה מטושטשת, היעדר פוקוס בצילום קרוב או רחוק, מצלמה שאינה נפתחת בלחיצה על אייקון המצלמה ובמקום זה מופיע מסך שחור, עדשה פנימית סדוקה ועוד, כל אלו בעיות נפוצות במכשיר האייפון שלכם. הטכנאים המומחים של רשת צ'יפזול, יגיעו עד אליכם הביתה או למקום העבודה, יאבחנו במהירות את מקור התקלה ויבדקו האם מדובר בלוח האם או במצלמה עצמה יתקנו את התקלה בצורה הטובה והמהירה ביותר והכל במחיר אטרקטיבי ועם מתן אחריות מלאה על התיקון.

תיקון אייפון עם בעיות קורוזיה

גם מכשיר האייפון שלכם, כמו מכשירים אלקטרוניים אחרים, בנוי ממעגלים חשמליים. מים, מעבירים זרם חשמלי ובעת חדירתם אל לוח האם של האייפון, הם עלולים ליצור קצר בין הרכיבים בלוח האם. במקרה זה, חשוב שלא להפעיל את האייפון ולא לטעון אותו אלא להזמין טכנאי מוסמך ומנוסה אשר יגיע עד אליכם הביתה או למשרד, יאבחן את מקור התקלה, ויתקן אותה במהירות, במחיר חסר תקדים ויעניק לכם אחריות על התיקון.

הטכנאים של צ'יפזול מחזירים את האייפון שלכם לשגרה

מהיום, תקלות באייפון שלכם לא מצריכות מכם יציאה מהבית או מהעבודה. טלפון אחד והטכנאים המוסמכים של רשת מעבדות צ'יפזול, מגיעים אליכם, מאבחנים את הסיבה לתקלה ומתקנים אותה במהירות וכל זאת, במחיר ללא תחרות ועם אחריות מלאה על התיקון. הטכנאים המוסמכים שלנו, מנוסים בתיקון כל סוגי התקלות במכשירי אייפון לרבות החלפת מסך, החלפת סוללה, תיקון בעיות טעינה, תיקון מערכת שמע, תיקון מצלמה, עדכוני גרסאות, החלפת כפתורים ועוד. האייפון שלכם השתבש? אל תתנו לשגרה שלכם להשתבש אתו. הזמינו עכשיו טכנאי מוסמך של צ'יפזול ותחזרו לשגרה במהירות.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו