שמוליק זליגמן
שמוליק זליגמן צילום: דוברות

שמוליק זליגמן, תושב אפרת, נבחר לתפקיד גזבר העיר ירושלים ויכנס לתפקידו בשבועות הקרובים.

זליגמן צמח במינהל הכספים של העיריה ושימש במגוון התפקידים. מנובמבר 2016 הוא משמש כסגן גזבר ומנהל אגף תקציבים, ואחראי בין היתר על תכנון וניהול הקצאת המקורות הכספיים של העירייה, תכנון תקציב העירייה, חיזוי הכנסות והוצאות לטווחי זמן שונים על-פי מגמות עירוניות.

זליגמן גם העניק ייעוץ כלכלי להנהלת העירייה לצורך גיבוש מדיניות עירונית, ביצע בקרה וניהול תקציב העירייה, כ-7 מיליארד ש"ח בתקציב הרגיל וכ-5 מיליארד ש"ח נוספים בתקציב הפיתוח; יזם וליווה תכניות התייעלות ובדיקות כדאיות כלכלית.

ראש העיר ירושלים משה ליאון: ''אני מברך בחום את שמוליק לבחירתו לגזבר העיר ירושלים. מדובר בתפקיד משמעותי ומהותי לכל עיר, במיוחד לבירה. העיר נמצאת בשורת תהליכים משמעותיים, מורכבים ומהותיים, מהרחבים שידעה זה עשורים. בכלל זה בניה מואצת, השקעה מורחבת בחינוך, בניקיון, בתרבות, בספורט ובשאר המרחבים העירוניים. אני משוכנע כי שמוליק ינהל את מנהל הכספים ביד רמה כפי שעשה בתפקידיו הקודמים. בפני שמוליק אתגרים משמעותיים ואני משוכנע שיעשה חיל בתפקידו''.

עוד באותו נושא:


מנכ"ל העירייה איציק לארי: ''שמוליק הוא האדם הנכון במקום הנכון, בעת הזו. אני משוכנע שבהובלתו את המנהל הכספי, ירושלים בעשור הקרוב תמריא בכל מובן''.
מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו