סער: האופוזיציה מנסה למשוך את ישראל בחזרה לכאוס פרלמנטרי ערוץ כנסת

יו״ר תקווה חדשה סגן רה״מ ושר המשפטים גדעון סער בירך על אישור תקציב המדינה בישיבת הממשלה.

"אישור תקציב המדינה הבוקר בממשלה הוא בשורה טובה וחשובה לישראל. אחרי שלוש שנים של כאוס- ישראל זקוקה היום ליציבות פוליטית וליציבות כלכלית. אנחנו, בתקווה חדשה, מקיימים יום יום את הבטחותינו והתחייבויותינו לבוחרים".

סער ציין כי "החינוך מגלם את התקציב החדש ואת תחילת המהלך של העברת האחריות על מעונות היום למשרד החינוך. בתקציב שאושר, הוקצו כספים לפיקוח על מעונות היום, כולל בהיבטים של מוגנות הילדים, כתנאי תברואה ותוכנית פדגוגית".

סער שיבח את פעילותו של זאב אלקין, "שר הבינוי והשיכון, נלחם עד שעות הבוקר על תקציב משרדו, בגיבוי של כולנו, והגיע להישגים חשובים ביותר בתחום הדיור הציבורי:

השקעה היסטורית בקניית דירות חדשות ובבניה של יחידות דיור לקשישים. אני חושב שזה מה שים ישראל מצפה לשמוע כשמחירי הדיור בעלייה מזו תקופה ממושכת. הוסכם גם על תוכנית חדשה לסיוע למשפחות צעירות ברכישת דירה חדשה במחיר קבוע מסובסד".

"מברך גם את שר התקשורת יועז הנדל על העשיה בתחום הדואר ובתחום התשתיות. קיימנו את ההבטחות שלנו בנושא הגדלת קיצבת השלמת הכנסה לאזרחים הוותיקים ולתוכנית לאומית לחיזוק רמת הגולן, ועוד".

סער אמר עוד "אני מברך את שר האוצר שניהל את התהליך באורך רוח, בסבלנות, שהביא לקונצנזוס בממשלה. עכשיו, כולנו צריכים להירתם לאישור התקציב והרפורמות שלצידו בכנסת. האופוזיציה מנסה למשוך את ישראל בחזרה לכאוס פרלמנטרי, פוליטי וחברתי- כלכלי. אנחנו חייבים להבין את האחריות האדירה שמוטלת עלינו להחזיר את המדינה למסלול של עשייה, יציבות ושגשוג".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו