עו"ד מנחם גורמן
עו"ד מנחם גורמן צילום: באדיבות המצולם

בהתקפה בלתי מרוסנת, חסרת תבונה ושקרית, הפך ראש הממשלה למעלה משלושה מיליון אזרחים שסירבו לקבל את חיסון הקורונה, לאויבי העם.

בנט מתעלם מהעובדות המביכות בנוגע ליעילות החיסונים ולסכנות הבריאותיות הכרוכות בחיסון שנחשפות לאט לאט לציבור.

משרד הבריאות אישר לאחרונה כי רוב החולים החדשים (60%) הם אנשים ונשים שקיבלו חיסונים של פייזר. כנראה שהמחוסנים מסתובבים מלאי בטחון עצמי כאילו הם חסינים מפני הידבקות והדבקת אחרים, אך באופן מעשי הם הנפגעים העיקריים והמדביקים העיקריים בגל ההדבקה הנוכחי.

מאז התחילו במבצע החיסונים נרשמה תופעה מדאיגה המראה גידול באחוז התמותה בארץ (לא מקורונה, אלא בכלל). משרד הבריאות אינו מגלה לציבור מה הסיבה לגידול באחוז התמותה ומה היה גורם המוות. הממשלה מסרבת לשחרר מידע הנוגע לעובדה שאחוז מסויים ממקבלי חיסוני פייזר הלכו לעולמם זמן קצר לאחר קבלת החיסון.

מסיבות ברורות מסרבת הממשלה לפרסם את מספר ואחוז המתחסנים שסבלו וסובלים ממחלות והפרעות בריאותיות לאחר קבלת החיסון.

משרד הבריאות מעלים מהציבור מידע חשוב ביותר בנוגע לתרופות נגד קורונה. קיימות תרופות נגד הקורונה. המידע נמצא בידי משרד הבריאות וגורמים רפואיים שונים. ביה"ח איכילוב דיווח לפני מספר חדשים כי רופאים בביה"ח פיתחו תרופה נגד המחלה. רופאים בארה"ב טענו כבר לפני חדשים רבים כי הם יכולים לרפא חולי קורונה אך מסיבות שאינן ברורות, בתי חולים אינם מאשרים שימוש בתרופות מסוימות. לאן נעלמה התרופה שפיתח בי"ח איכילוב?

מדוע משתיקה הממשלה כל בדל מידע הנוגע לתרופות נגד קורונה? מדוע דואגת הממשלה לקיים קשר שתיקה בכל הנוגע לתרופות קיימות ולפיתוח תרופות חדשות נגד קורונה?

מדוע משקיעה הממשלה מיליארדי שקלים ברכישת חיסונים מחברת פייזר המכילים אלמנטים המהווים סכנה לציבור, במקום להשקיע את אותם הסכומים בפיתוח תרופות נגד קורונה?

כנראה שהסיבה לכך היא שפיתוח ו/או שימוש בתרופות קיימות בתקופת קיומו של ההסכם עם פייזר יגרום לפייזר הפסד רווחים צפויים של מיליארדי שקלים ויפגע בניסוי הרפואי המבוצע על תושבי ישראל שמטרתו לבחון את יעילותו של החיסון ואת תופעות הלוואי שלו. זו גם הסיבה שיש בחוזה סעיפים חסויים שתוכנם הוסתר מתושבי ישראל.

הממשלה הנוכחית מורכבת מאוסף של מפלגות שרוב הציבור היהודי בישראל הביע בהן אי-אמון. כל המפלגות בקואליציה הזו, למעט השמאל הקיצוני שבקושי עבר את אחוז החסימה, הינן מפלגות טוטליטריות הנשלטות ומונהגות על ידי ראש מפלגה השולט במפלגה ומכתיב לחברי הכנסת שלו כיצד להצביע.

ה-DNA של הממשלה הזו היא שלטון טוטליטרי ללא התחשבות בציבור, ללא מינימום של ענוה כלפי הרוב שלא בחר בהם, וללא הכרה תודעתית בזכויות הפרט של כל אדם לא להרעיל את גופו בחיסון שלדעתו מסכן את בריאותו.

ראש הממשלה הבלתי נבחר בנט פתח במסע הסתה מכוער, כמעט פשיסטי, נגד למעלה משלושה מיליון תושבי ישראל שסירבו לסכן את בריאותם עם חיסון בלתי בדוק מכל הבחינות. בנט הצהיר הצהרת שקר נגד הבלתי מחוסנים וטען כי הם "מסכנים את שלום הציבור".

זוהי הסתה גסה וחולנית, חסרת בסיס וחסרת הגיון המזכירה את עלילות הדם שהגויים נהגו להפיץ נגד היהודים. כל בר דעת מבין שכתוצאה מחוסר התפקוד המביש של ממשלתו, ראש הממשלה נמצא במצוקה, בתפקיד שגדול עליו בכמה מידות.

הוא אובד עצות ומחפש שעיר לעזאזל כדי לחפות על כשלונו להתמודד עם הקורונה שממשיכה להתפשט, למרות ההתחייבויות הראוותניות שלו כי הממשלה הזו תמגר את הקורונה. ואם המחלה לא תמוגר במהירות, הסיבה לכך כבר מוכנה אצל ראש הממשלה: האשמים בכך הם הבלתי מחוסנים!!

עוד באותו נושא:
מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו