תושב המושב 'בוסתן הגליל' שבמועצה האזורית מטה אשר גירש בצעקות, קללות ואיומים חרדי שהתעניין ברכישת נכס במושב.

מדובר היה בסיור נדל"ן במסגרתו מתווכים הביאו לקוח פוטנציאלי שביקש להתעניין ברכישת נכס. כל חטאו היה הלבוש השחור והלבן שהסגיר את היותו חרדי.

התושב הזועם יצא אל המתווכים והלקוח, והחל לצעוק ולקלל אותם. בהמשך התקרב בצורה מאיימת לאדם שתיעד אותו. "קדימה, תיכף אני אוכל אותך", הוא צעק על אשת הנדל"ן ולאחר מכן קילל אותה בקללות נמרצות.

"סע גם אתה מפה, כי אנחנו לא רוצים פה חרדים. יש לך דקה אחת לצאת", הוא קרא לאדם אחר שהשתתף בסיור הנדל"ן. "אני מאוד כועס. לא רוצה לראות אותם פה. קח אותם אליך הביתה את הזבלים האלה".

עוד באותו נושא:

כשהלקוח החרדי ניסה בדרכי נעם להרגיע את הרוחות, התושב הזועם צווח: "אתה אל תדבר, זבל שכמוך". לאחר מכן הוסיף: "הם החזיקו נשק? הם שמרו עלינו מהערבים? רק זבל, רק כסף לתת להם. תסתלקו מפה. חולירות".

לאחר שפרסם את תיעוד המקרה העיתונאי ינון מגל, הגיב עורך כיכר השבת ישי כהן בחשבון הטוויטר שלו. "צריך כתובת מדוייקת שלו", כתב. "לשלוח לו כמה אוטובוסים של בחורי ישיבות. כמה מנייני תפילה ומנגלים בכניסה לבית. אחרי הכל בין הזמנים".

יו"ר 'הציונות הדתית' ח"כ בצלאל סמוטריץ' הגיב למקרה: "האיש המגעיל הזה צריך להתבייש לצאת מהבית. האמת היא שהוא צריך ללכת לכלא על אלימות וגזענות אנטישמית, אבל בגלל שאין סיכוי שהמשטרה ומערכת המשפט הרקובים שלנו יטפלו בו תפיצו את הסרטון הזה ותעשו לו שיימינג בכל מקום אפשרי כדי שהוא יתבייש להוציא את האף מהבית בשנים הקרובות".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו