דמיון מודרך
דמיון מודרך istock

טיפול בשיטת .N.L.P ודמיון מודרך שונה מאוד משיטת הטיפול הנפוצה שפיתח פרויד. פרויד ראה את תת המודע "כחצר האחורית" המקום שבו מודחקים היצרים ואירועי העבר הלא נעימים.

פסיכולוגים רבים חלקו על פרויד בטענה שתת המודע אינו רק "החצר האחורית" אלא גם החצר האידיאלית שעדיין לא באה לידי ביטוי.

לדבריהם, האדם אינו נדחף רק מאירועי העבר והיצרים המודחקים, אלא גם מנשמתו - "מהאני העליון" המבקש ביטוי ומימוש עצמי. לימים נתנו לחלק הנעלה בתת המודע את השם "העל מודע". הרב קוק כינה אותו "הסגולה שבנפש".

בקורס להכשרת מטפלים בשיטת N.L.P ודמיון מודרך, לומדים להתחבר לפוטנציאל הגדול שטמון בנו, ולעזור גם לאחרים לעשות כן בדרך מסודרת, מוכחת ויעילה.

לאתר הקורס לחצו כאן

מטרתנו אינה רק "להיגאל מהמצרים" אלא גם לממש את שאיפותנו היותר נעלות. כתב על כך הרב קוק את הדברים הבאים:

"מגמתנו היא תמיד מכוונת לא רק להגאל מתוך מיצרים, לא אך להתרפאות ממכות ולהנצל ממדוים, לא רק לצאת ממסגרות העוני וממחשכי העורון. לא! השקיקה השלילית לבדה היא מדכאה את הנפש, ואינה נותנת סיפוק לחיים.

לא בשביל כך יצרנו יוצר כל, הטוב והמטיב... רק הננו שואפים להיות מלאים גדלות, עושר גדול בנשמה, חיים רעננים מלאים זהרה בכל פינות שאנו פונים"

לאחר החגים יפתחו לציבור הדתי קורסים נוספים להכשרת מטפלים בליווי אקדמי של אוניברסיטת חיפה ובשיתוף פעולה עם מכללת רטר המכללה הוותיקה בארץ בתחום.

הייחודיות של הקורסים היא בשילוב שבין מקצועיות ברמה הגבוה ביותר בארץ בתחום למקורות היהדות.

שיטת NLP היא הרבה יותר מטיפול היא דרך חיים, מי שלומד את השיטה מגלה מהר מאוד שהיישום שלה לא נשאר בגבולות הקליניקה בלבד אלא חולש על כל תחומי החיים, זוגיות, קריירה, חינוך ועוד. לא בכדי הלימודים מוכרים כהוצאה מוכרת לכל עסק באשר הוא.

לפרטים והרשמה לחץ כאן