טוויטר
טוויטר צילום: ISTOCK

לאחר ששינתה את העיצוב לפני מספר ימים, טוויטר שוב עומדת לבצע שינויים בעיצוב האותיות שלה, בעקבות תלונות של משתמשים על כאבי ראש וסחרחורות כתוצאה מהעיצוב החדש.

לטענת המשתמשים, העיצוב החדש שכלל בעיקר צבעים בניגודיות גבוהה וגופן שעוצב בהתאמה אישית עבור טוויטר גרמו להם לכאבי ראש, סחרחורות וחוסר נוחות במהלך השימוש ברשת החברתית לאחר השינוי בעיצוב.

"הגופן קטן וצפוף יותר עכשיו, מה שאומר שאני צריך להתאמץ יותר בעיניים כדי לקרוא", צייץ אחד המשתמשים, בעוד אחר הוסיף כי "פשוט אי אפשר לקרוא אם למישהו יש ליקוי בראייה".

משתמש נוסף התחנן בפני ראשי טוויטר להחזיר את הגופן הקודם וכתב כי "בבקשה, בבקשה, בבקשה – שנו את הגופן חזרה!".

בתגובה לתלונות שהציפו את משרדי החברה, הודיעו ראשי טוויטר כי ישנו שוב את עיצוב הגופן החדש, על מנת להקל על המשתמשים. "אנו מבצעים שינויים בניגודיות בכל הכפתורים, כדי להקל על העיניים לאחר שאמרתם לנו כי המראה החדש אינו נוח לאנשים עם רגישויות חושיות. זיהינו בעיות בגופן החדש עבור משתמשי מערכת ההפעלה Windows ואנו פועלים על מנת לתקן אותן".

טוויטר היא לא הרשת החברתית הראשונה שמבצעת שינויי בעיצוב וסופגת ביקורת חריפה מהמשתמשים. קדמו לה פייסבוק, סנאפצ'ט ועוד שניסו גם הן לחדש את העיצוב שלהן, אך במספר מקרים נאלצו לבטל את השינויים בעקבות תלונות הגולשים.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו