השחקן המצליח אביב אלוש סיפר בפודקאסט של עומרי כספי על הנקודה נקודת השיא בקריירה שלו שגרמה לו להכנס לתהליך עמוק של תשובה.

אלוש גילם את דמותו של עמוס דהרי בסדרה "להיות איתה" יחד עם הדוגמנית והמנחה רותם סלע. שם, לדבריו, הוא למד להסתכל אחרת על המציאות.

"'להיות איתה' שינה לי את כל המציאות, גם מבחינת התשובה", סיפר. "כי 'להיות איתה' הביא אותי לאיזה שיא מטורף. אין במאי שלא מתקשר אליי, אין תסריט שאני לא מקבל. כולם. באותה תקופה גם נולד לי הבן השני שלי אריאל, התחלתי להיות פרזנטור של קפה טורקי".

לדבריו, "שם, בנקודה הזאת, כשהרגשתי שכל הדבר הזה מגיע אליי, שאלתי את עצמי 2 שאלות. יותר נכון שאלתי את הבורא 2 שאלות. למה הצלחתי? ולמה אוהבים אותי? הייתי חייב לקבל איזה תשובה אמיתית וכנה ללמה אני פה. אוקי, אני אעשה מחר את התפקיד הזה ואת התפקיד הזה, אנחנו כל הזמן בהישגיות של נקודות דרך בתוך הקריירה. אוקי, סבבה, ו..? מה אני עושה עם זה?"

"ואז היה לי נורא ברור", אמר. "הבנתי שיש לי פה תפקיד. התפקיד שלי הוא גשר, להיות באיזשהו חיבור בין האנשים שאני פוגש אותם לבורא. לעשות דברים טובים ולהשפיע טוב על המציאות. הקריירה שלי - אני מבין שזה האמצעי וזה לא העניין. שם התחיל כל המהלך שלי. שם העברתי הילוך".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו