לא תמיד חייבים אקדח לשוד
לא תמיד חייבים אקדח לשוד צילום: iStock

גם כאשר מנסים לשדוד בנק צריך לדעת לכתוב כמו שצריך. אלן סלאטרי ניסה לשדוד קופאית בבנק אך נאלץ לברוח משם לאחר שהיא לא הבינה את כתב היד שלו.

אלן סלאטרי כבר שדד שני בנקים, אבל הוא נעצר בשוד השלישי דווקא בעקבות כתב היד שלו. אלן, בן ה-67 מאנגליה נכנס בשבועות האחרונים לבנקים במחוז סאסקס שבמדינה והצליח לשדוד שני בנקים בעזרת דפי נייר בלבד.

אלן נהג להיכנס לסניפי הבנק לבוש במעיל עור ולהעביר לבנקאית פתק קטן ועליה הוא כתב את דרישותיו. השלל בשני מקרי היה 2,400 לירות שטרלינג (קצת למעלה מ3,000 דולרים) אותם לקח אלן במזומן.

לרוע מזלו, הבנקאית בסניף השלישי אותו ניסה לשדוד לא הצליחה להבין את כתב היד שלו וסירבה להעביר לו כספים. אלן נאלץ לברוח מהסניף ולבסוף אותר לאחר שעובדי הבנק התלוננו למשטרה על התקרית והשוטרים מצאו את אלן משוטט באזור.

המשטרה שיתפה ברשתות החברתיות את המקרה ואת הפתק עם כתב היד של אלן. לאחר מאמצים רבים הצליחו עובדי הבנק לפענח את המסר המאיים שנכתב בדף: "המסך שלך לא יעצור את מה שיש לי, תעבירי לי את שטרות ה10 וה20, תחשבי על הלקוחות".

המשטרה זיהתה את אלן לפי צילומי מצלמות הביטחון וכן הצליחה למצוא בביתו מעיל התואם למעיל שלבש בעת השוד. לאור הממצאים, אלן נמצא אשם בבית המשפט ונגזרו עליו 4 שנות מאסר ועוד שנתיים על תנאי.

לאור המקרה, היינו ממליצים לאלן להחליף למקצוע שיותר מתאים לכתב היד, כמו רופא למשל.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בצעירים בערוץ 7- המקום בשבילכם!

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו